New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 129130131132133 136>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2014 at 10:13
ako volis humus, zaljubices se u ovo. ja naprosto ne mogu vjerovati da nesto moze biti toliko fino!
slanutak je fora zbog proteina kojeg sadrzi, ova kolicina koju sam napravila ima cini mi se oko 20g.
inace, pazi kod avokada, vazno je da je dovoljno mekan, pretvrd zna biti gorak niti ce se fino kremasto umijesati. ovaj moj je bio malo pretvrd, ali ne previse.
e da, jos jedna fora, u izvornoj varijanti ide jako puno ulja, valjda decilitar ili vise, ja sam stavila 4 zlice, a dio sam kompenzirala slanutkovom vodom i skroz je ok! ako su vam i 4 zlice previse, mozete ih dodatno smanjiti i dodati vodu, fino je svejedno. ipak, sasvim bez ulja ja bas i ne bi radila, jer se bar malo mora osjetiti, u protivnom mi to nije to. Smile



Edited by bejb - 22 Rujan 2014 at 10:18
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2014 at 11:34
hvala na savjetu, definitivno probam čim prije Big smile
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:34


Službeni subotnji ručak do daljnjeg:

330g papalina pečenih na masnom papiru, prije pečenja posolim, posipam harissom i prije jela malo limunovog soka
300g blitve kuhane + 10g ghee nakon što izvadim iz vode
50g senfa
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 15:35
Moj kruf bez kvasa Wink sa kefirom, brašno je raženo, crno, i polubijelo Wink

Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 15:37
I kolačići, od zobenih pahuljica i 2 banane Wink

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 17:29
KAKO PRAVIS OVE KOLACICE?
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 18:56
Evo ga cvrsti PWM:

200 g piletine, 200 g slanutka, jedno kuhano jaje, malo ajvara, zelena salata, sve to u tortilju i ajd :D

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 19:59
Moj prvi domaci crni hljeb od raza, jecma, zoba, psenice, heljde, lana, i i cijelih suncokretovih sjemenki :)

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2014 at 21:04
http://www.dnevni.rs/magazin/zdravlje/15375-dorucak-za-mrsavljenje-za-mesec-dana-5-kilograma-manje

Probala recept, sudeci po ukusu, fino je, eh sad je pitanje koliko je "hranjivo".
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 01:27


Wafflici za dorucak.. U blenderu izmuckah:
2 jaja, pola salice posnog sira (milbonica moja divna), pola salice vode, 2 cajne zlicice kokosovog ulja - otopljenog, ekstrakt vanilije, 1 salicu zobenih, 1 zlicicu praska za pecivo...

namazala waffel strojic s malo ulja da se ne prima, ulila smjesu, 5-6min.. ole :)

za namaz koristila myprotein peanut butter...



ispalo oko 5 wafflica :)
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2014 at 10:11


Moji prvi proteinski muffini, prezadovoljna sam :D

2 jaja
30g kokosovog brašna
30g whey proteina od cokolade
   1 dcl jogurta
   stevija

3 komada za dorucak i zeleni caj.


Edited by Didii - 02 Studeni 2014 at 10:23
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2014 at 12:40


Evo i moja varijanta proteinskih muffina Smile

2 jaja
30g kokosova brasna
40g proteina u prahu
70g mascarpone-a

Total kcal ~ 800

Ako nemam mascarpone, dodam kokosovo ulje (10-tak grama) i malo vise kokosova brasna.
I u bjelanjak, prije nego ga izmiksam, stavim praska za pecivo (5g) i malo jabucnog octa.
+ mjesavina zacina za kolace za fini miris cijelog stana Big smile
better sore than sorry
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2014 at 12:51
Kakva je to mjesavina zacina koju koristis?
I je li posebno miksas bjeljanjak od zumanca?
Mmm moram priznati, tvojii su bas privlacni na oko :D
Da, ja sam u svoje stavila jos malo heljdinog brasna za palacinke, pa su malo suhlji nego sto bi trebali biti, cini mi se da je tvoja verzija socnija :D
Ali za prvi put, i moji su pojedeni :D
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2014 at 13:53
Iz Lidl-a, sad iz njihove zadnje akcije - (prepisujem Big smile) mjesavina cimeta, zvjezdastog anisa, klincica, anisa, cvjetova muskata, korijandera, djumbira, musk orascica i kardamoma. No mislim da Kotanyi ima neku slicnu, mozda cak istu, mjesavinu "Bakini kolaci" ili tako nesto...
Da, napravim snijeg od bjelanjaka pa dodam praska za pecivo i octa, i jos malo to sve skupa izmiksam.
Ostalo izmijesam u drugoj posudi, dodam i malo vode; pa sve u snijeg...
S mascarpone-om su puni bolji, nego kad stavim samo kokosovo ulje; nisu suhi ni u jednom slucaju, ali jesu socniji Wink

Ma vjerujem da su i tvoji bili dobri, ne razlikuju nam se recepti previse Smile
better sore than sorry
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2014 at 15:42
E i ima pitanje za tebe - heljdino brasno je kupovno ili si ga sama radila?
Imam heljdu, normalnu, u zrnima, ali ne znam da li ju mogu samo izmljeti pa ubaciti u neku smjesu ili prvo skuhati pa potom mljeti... Confused
better sore than sorry
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2014 at 16:06
Kupovno je brasno, ima ga u DM-u pise "heljdino brasno za palacinke".
Ali mislim da mozes i to samljeti pa koristiti kao obicno, kao i sva druga brasna sto ja pravim, kupim pahuljicni mix, sameljem i koristim za hljeb ili sl.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 129130131132133 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.