New Posts New Posts RSS Feed - D: Primjeri uravnoteženih jelovnika za redukcijsku dijetu (1500 kcal)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Primjeri uravnoteženih jelovnika za redukcijsku dijetu (1500 kcal)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 19:40
ako možeš napravi njoke od rižinog brašna (samo rižinog) i dio zamrzni a ostatak kuhaš i jedeš io vadiš ovaj zamrznuti i tako u krug
Back to Top
Masha1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Masha1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 19:38
Zdravo, svima! Imam jedno pitanje? Pocela sam sa redukcionom dijetom prije 10 dana. Nemam svakodnevno FA, ali se trudim da sto vise hodam. Imam 39 godina, visoka sam 171 i imam 67 kg. Htjela bih skinuti 5-7 kg. Vec su za ovih 10 dana spala 2 kg (znaci imala sam 69 kg). Dnevni unos je oko 1000 kcal, ne vise od toga, (podjeljeno u tri glavna obroka i dve uzine) i pijem dodatne vitamine, ali svaki drugi dan. Pijem caj za pomoc pri mrsavljenju zbog usporenog metabolizma (imam problem sa usporenim radom s. zlijezde). Recite mi da li unosim dovoljno kalorija i da li nesto radim pogresno. Nova sam u svemu sto se tice dijeta. Ugojila sam se nakon prestanka pusenja prije nekih 18 mjeseci. Hvala Vam unaprijed na odgovoru ili nekom savjetu. POZDRAV !!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 11:34
tako je, unosis premalo kalorija, slijedi ovaj primjer sa 1500 kcal . Budes li ovako jela (tih 1000kcal) usporit ces dodatno vec ocito usporen metabolizam
cookies are for pussies
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 21:11
Primjer je osoba koje ne vjezba i provodi slobodno vrijeme "svakako". I opet whey,whey,whey.Komedija
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
inna989 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote inna989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2015 at 14:56
Zdravo svima. Sa cime se moze zameniti ova merica proteina ujutru i uvece? Hvala
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2015 at 15:25
jajima, posnim sirom, ribom, mesom...
Be healthy, be happy.
Back to Top
zoka77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zoka77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 12:47
Tu mjericu ti je najbolje zamijeniti bjeljanjcima ;))
Back to Top
jasko36 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jasko36 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2015 at 23:09
od kada sam doneo odluku sve ide onako kako sam uvijek i zelio , u zadnjih 15 godina se mucim da skinem ogroman broj kilograma gdje mi je konacno uspjelo u nazad cetiri mjeseca gdje sam vec do sada smrsao 22 kg uveo sam samo promijenu ishrane i 20 % tjelesne aktivnosti nekih 5 do 7 min dnevno za vise informacija javite mi se na privatne poruke preko Facebooka pod Jasmin Mekic ,Ravensburg Njemacka ,Stojim Vam na usluzi i pomoci hvala lijepa Jasko36
Back to Top
janci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2015 at 11:51
Citam i pomalo razmišljam, jer sam konacno odlucila uciniti promjene u mome životu....od jucer sam konacno na dijeti i nadam se da cu ovoga puta svakako uspijeti iako imam velikih problema sa koljenima, pa neznam kako uskladiti prehranu i tjelovježbu....molim savjet......
Back to Top
Snjeska28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Snjeska28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2016 at 14:06
Molim pomoc sad cu vam napisati primjer svoje prehrane Dorucak:zobena kasa plus jedna banana plus malo kokosa Meduobrok nakon vjezbanja whey protein Rucak jaja plus neko meso plus salata Meduobrok vocka plus protein Vecera tuna posni sir ili kuhano meso plus povrce U cemu je problem sta radim krivo,zasto se nista ne pokrece
Back to Top
DzeniL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DzeniL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2017 at 22:56
Sretna nova godina...,kao i vecini moja ovogodisnja prva oduka je da smrsavim i to 20 kg, sramotno, ali istinito da poslije dva porda ostalo mi je to salo na stomaku i nogama . Ako ima ko dobar savjet neka javi... hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.