New Posts New Posts RSS Feed - K:Orbitrek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

K:Orbitrek

 Post Reply Post Reply
Author
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: K:Orbitrek
    Posted: 11 Veljaca 2013 at 09:54
Evo ovako..
Kupujem orbitrek veci, znaci nosivost cca 120kg i tezina zamasnjaka cca 12kg...magnetni...
Eto ako je netko kupio a ne misli vjezbati eto prilike da ga se rijesi Tongue

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:46
nemoj kupovat magnetni, ako možeš uzmi sa zupcanikom, je da je malo glasniji ali dugotrajniji je koliko ja znam
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:15
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

nemoj kupovat magnetni, ako možeš uzmi sa zupcanikom, je da je malo glasniji ali dugotrajniji je koliko ja znam


Malo glasniji.. Ovaj kaj ja imam je nakon 2 tjedna ko cirkular poceo zvucati, a sad se raspada kad stanem na njega.. Ocito mora bit jako skup da valja, mada ni ovaj nije baš jeftin bio
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:42
Markane, skoro svi vrhunski modeli su magnetski, tj one koje znam su svi. Lifefitness, Technogym, Precor... A trajnost i kvaliteta, tu teško da ima nešto jeftino
    @XQ, ti si orbitrack terminator :)
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 14:43
Bas bi magnetni...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 23:23
Bucka,

mogu ti preporuciti sljedece orbitreke:

1. Orbitrek Kettler Axos Cross M - maksimalna nosivost 110 kg, masa zamasnjaka 12 kg
2. Orbitrek Kettler Rivo P - maksimalna nosivost 130 kg, masa zamasnjaka 14 kg
3. Orbitrek Kettler Vito M - maksimalna nosivost 130 kg, masa zamasnjaka 14 kg

Kettler je njemacki brend koji je poznat po kvaliteti i dugotrajnosti, sto se tice kucne fitness opreme definitivno jedan od najboljih i najpouzdanijih brendova. Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 14:47
Nemam dovoljno novaca za novi, hvala na ponudi...
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:53
Kupljen orbi
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 20:10
Ja sam iz fitness webshopa uzela Kettlerov, danas je stigao, prije pet minuta sam odradila pola sata na njemu i baš sam sretna zbog inovacije. Mislim da je ovo pocetak jednog prelijepog prijateljstva. :D
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
lilaviva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lilaviva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2014 at 11:24
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Orbitrek-Hammer-Ellyptech-CT5.aspx
 
Dvoumim se kojeg kupiti.
Znam da je prvi kvalitetniji jer ima masu zamašnjaka 12 kg, a mene interesira koliko je to zaista važno jer je razlika u cijeni 500 Kn. I mene privlači uzeti Hammera ali me cijena malo muči. Molim savjete pa da  mi je lakše odlučiti.
 
Inače .. imam 59-60 kilica, 172 cm ... 39 god ... vježbam medicinske vježbe 3 x tjedno .. probala sam trčati ali me bole koljena i malo jedan gležanj tako da sam se zainteresirala za orbi obzirom da imam malo dijete ne bih ga morala ostavljati dok odlazim u neku teretanu a i moja mama bi mogla pedalirati.
 
Eto .. očekujem savjete!
 
Pozdrav svima
 
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2014 at 23:49
lilaviva, naša preporuka je svakako Orbitrek Hammer Ellyptech CT5.

Kod orbitreka je najbitnije gledati masu zamašnjaka te stupnjeve otpora.
Što je masa zamašnjaka veća, otpor će biti bolji i kvalitetniji, rad fluidniji, vježbanje ugodnije i ukupno dojam bolji.

Cijena orbitreka se najčešće povećava baš zbog mase zamašnjaka, stoga to je glavna karakteristika na koju moraš pripaziti.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Rivers View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rivers Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2015 at 13:55
Kolika je otprilike cijena za kupovinu orbitreca?
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2015 at 14:22
Evo ti cijela ponuda orbitreca, pa biraj:

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Orbitreci

Edited by ZorroRi - 19 Ožujak 2015 at 14:22
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.