New Posts New Posts RSS Feed - Smršaviti i povecati stražnjicu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Smršaviti i povecati stražnjicu

 Post Reply Post Reply
Author
Rootree View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Sijecanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rootree Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Smršaviti i povecati stražnjicu
    Posted: 23 Sijecanj 2013 at 21:50
Pozdrav!
Želim smršaviti te oblikovati tijelo. Svaki dan za dorucak kombiniram zobene pahuljice, bananu, nekoliko badema i oraha s acidofilnim mlijekom a ponekad jaja ili pulentu s mlijekom. Dorucak mi je najbitniji i najobilniji brok u danu. Takodjer pijem zeleni caj s dodatkom limuna ujutro (400ml) te ponekad i popodne bijeli caj,s dodatkom mente, kad stignem, isto (400ml). Za rucak zavisi ali uglavnom jako zdravo se hranim te uglavnom jedem hranu s malo termicke ili bez ikakve obrade. Sol sam svela na apsolutni minimum a do navecer pojedem neko voce ili gricnem nešto zdravo. Dnevno unesem do 1200 kalorija max. Visoka sam 181 cm i težim 70 kg. Cilj mi je doci do 63 kilograma, 2 puta tjedno idem na jogu ali cilj mi je osim smršaviti izdefinirati tijelo, dobiti trbušnjake i povecati stražnje mišice, tj stražnicu. Takodjer imam problem s rukama, naime imam nešto mišica ali kako sam nekoc bila dosta deblja, (naime prije 2 godine maximalna težina mi je bila 83 kilograma) ostali su mišici ali imam "zastavice sala" kojih se neznam kako riješiti. Pošto idem na jogu i nemam novca još i za teretanu molim vas kad bi mi mogli dati nekoliko savjeta o kucnom vježbanju, te kako da odradim svoje treninge. Cilj mi je do 4. mjeseca doc do vlastitog savršenstva te se nadam da je to moguce. :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 23:26
Ovo šta kažeš ostali su mi mišici ali iman zastavice,desilo ti se upravo suprotno otišli su ti mišici a ostale zastavice. Imaš na www.fitnesdangels.net dosta treninga cak i dosta videa pa malo pogledaj, nadan se da ceš ostat s nama i ostvarit svoje ciljeve ali mislis do 4 miseca? Malo teško ce to tako brzo
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 00:12
Zašto samo 1200 kalorija? To mi se cini užasno malo za osobu od 70kg, cak i ako si jako neaktivna. Želiš postupno gubiti kilažu kako bi zadržala mišicnu masu. Stoga ciljaj da gubiš oko 0,5 kg tjedno.

Ne znam tocno što misliš pod 'zastavice'. Pretpostavljam salo na rukama oko tricepsa. To ce lagano nestajati kako ti bude opadao udio masti u tijelu.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 01:01
Ma oko kilo tjedno sala da se gubi je taman super, kod nje bu reka da je vec izgubila oko 15 kila nabrzaka vjerojatno na krivi nacin, nadan se da ce sad to bit uspjesnije
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 02:57
Mozda gresim, ali ja bih Yogu ostavila za kasniji stadijum faze mrsavljenja i oblikovanja, ili bih obrnula, tj da platis teretanu i preusmeris se na to a Yogu da praktikujes u kucnoj varijanti. Yoga je korisna stvar ali mislim da bi ti trenutno vise pomoglo i bolje rezultate bi dala teretana i smislen sistematski trening kombinacije kardia i vezbi snage,a Yoga kao dopuna za istezanje i izdrzljivost. Iskreno sumnjam da je Yoga korisna za mrsavljenje i da moze dovesti do nekih vidljivih i znantnih promena kada je u pitanju oblikovanje u fazi viska kilograma (mislim da ce delotvornija biti na telo sa manjim postotkom masnoce). Yoga nije efikasna u gradnji misica, iako je divna za njihovo oblikovanje (svi koji se bave yogom su izuzetno mrsavi i zilavi), koliko su neke druge vezbe tako da mislim da bi ti kombinacija dobro dosla, sa naglaskom vise na klasicnu teretanu :)

Srecnoooo!

Back to Top
Rootree View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Sijecanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rootree Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 11:24
Hvalaa, to šta sam smršavila skoro 15 kg je trajalo nekih 3 godine :), i to bez ikakve dijete vec promjenom ishrane i stila života. A ocito mi ne gine teretana. Yoga mi nije u svrsi mršavljenja vec da povecam fleksibilnost a i zbog zdravlja, zanima me jel moguce da "ubildam" stražnjicu, a da ne ubildam previše noge jer stvarno ne želim neke prejake noge Ermm
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2013 at 19:56
Evo ti jedna odlicna slika, di su ti vježbe za noge.. Squatovi su po mom mišljenju daleko najbolji za stražnjicu i noge, ali ovdje imaš za sve mišice, nisu komplicirane vježbe, ne treba nikakva dodatna oprema, i vrlo su lagane i efektivne..

http://i49.tinypic.com/16l9xza.jpg



I toplo ti preporucam da svaki dio tijela jednako treniraš, a onaj koji baš želiš možeš još dodatno pojacat treninge.



Edited by XQ - 28 Sijecanj 2013 at 19:56
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 13:36
Ma gde ces da ubildas noge...A mislim da ''bildovanje'' zadnjice i nogu tesko moze da se odvoji, sori, jesi li videla nekad devojku sa dobrom zadnjicom, misicavom a da nema takve noge, i obrnuto? :D Jako tesko, kad je vezbanje u pitanju.

A i da ih nabildas, hajmo iskreno - ''nabildane'' noge su gora stvar od nezatehnutih nogu, sa viskom kg i masnoce? :) Ne kazem to konkretno za tebe, ne znam kakvo ti je stanje, to je vise generalno pitanje.
Back to Top
Socna Vocka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Socna Vocka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 02:09
Sta je ovom svitu pa da se plasi snage svojih nogu Geek . svi bi nesto radili a da noge i guzu ne pokrenu ... super guza bez dobre noge ne ide ti jedno bez drugog :) .da bi guza stala gore triba imat i nogu koja to podupire gore ;) . yoga je super ,ali snaga se u teretani kroji :) .
Back to Top
jagodica bobica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jagodica bobica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 21:34
Mozete i meni malo pomoci? Nedavno sam pocela sa treninzima, prije toga sam u nekoliko mjeseci izgubila 8kg korigirajuci ishranu i sada se zelim zategnuti ali i smrsati jos koju kilu, stomak  i noge mi se ni malo ne svidjaju. Disapprove Treniram u teretani 5x tjedno, oko sat i po sa utezima i onda 40 min. cardio, uglavnom vozim biciklo. Znam da je pravilo da kad se krene raditi s utezima da se dobije na kilazi jer je misic gusci i samim time i tezi od sala, ali ja stojim sa istom kilazom ili sam dobila oko 400-500gr, a ne vidim neke promjene na sebi, jedino da su mi noge malo cvrsce. Trener mi kaze da se ostavim vage i gledam promjene na tijelu, ali valjda kako se gledam svaki dan nista ni ne primjecujem. Mjerila se nisam od pocetka (big mistake) samo slikala, pa sam mislila za jedno 10-tak dana ponovno se slikati  vidjeti ima li IKAKVOG napretka. Ishrana mi je stvarno uredna, ne radim nikakav cheat za sada i truditi cu se da i dalje tako ostane. Imate li kakvih savjeta, da li se nekome isto do dogadja? Ermm
Back to Top
mrakye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrakye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2013 at 22:44
probaj brazil butt lift video treninge! ja ih OBOZAVAM :D
Back to Top
Marre View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2013 at 20:08

Insanity Thumbs Up

Visoka sam 182, 66 kg (no ja ne idem na manje kila, sasvim zadovoljna)...cm se otopili, sve fino mišicavo, nisam u životu bolje izgledala, stražnjica i noge ajmeeee Thumbs Up


Imam još 4 tjedna, a nakon toga krecem na Brazil butt lift...



Edited by Marre - 11 Svibanj 2013 at 20:09
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.