New Posts New Posts RSS Feed - D: Dukan dijeta: prednosti, nedostaci i primjer jelovnika
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Dukan dijeta: prednosti, nedostaci i primjer jelovnika

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 11:30
Hehehhe pa to, koliko savjeta ovdje natipkanih, a opet ista pitanja Smile

Sefika, ostavi se dukana ako tek pocinješ i ne znaš ništa o prehrani i tako tome...i pogledaj malo što smo pisali ljudima. Samo polako i postepeno mijenjaj navike. Ne treba ti Dukan za 5 kg, samo dobar plan, dosljednost  i strpljenje.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 11:32
Da da baš sam ti napisao to u pm-u! :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
djeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 01:21
Ja sam pocela sa Dukan dijetom u januaru. Vagala sam 76 kg. U martu sam vagala65 kg. Tada sam pocela 3. fazu i smrsavila jos 3kg .U augustu pocinje 4. faza i tada prestajem gubiti kg. sa velikim zadovoljstvom jer sam se bila pocela plasiti. Sada jedem skoro normalno(ponekad brojim kalorije) obicno polje dana kada sam pojela dobar kolac i naravnom postujem jedan dan sa proteinima . Vagam se jednom sedmicno tezina je stabilna i osjecam se dobro. Prvu fazu sam izdrzala samo 2 dana s tim sto sam je ponovila poslje druge faze ponovo 2 dana. Ja je preporucujem svima s tim sto se mora ispostovat. Zelim svima dobar uspjeh
Back to Top
djeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 01:25
Pokusaj sa 2 dana ja mislim da je dovoljno a poslje prema tome normalno i ostale faze. Sretno
Back to Top
paris64 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paris64 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 14:15
bog društvo! ja sam pocela s Dukan dijetom 2.8.2013. i do 10.10.2013. skinula (bez gladovanja....jela sam bar svaka 2 sata :) ) 20 kg....sada sam na 3. fazi i skinula sam još 3 kg...oduševljena sam ovom dijetom i ne moram vam ni rec...prrrrresretnaaaaaaaaaaaaa....ŽIVIO dukan!!!! :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 15:06
Ti si draga u 2 mjeseca se jako gadno sjebala... 20 kila.... je previše... metabolizam si do maksimuma usporila...

Molim te draga prehranu reci da vidim kako ti to... Znam da si sretna..ali katabolizam si gadni napravila... plus cim prestaneš stime Yo-yo efekt ti slijedi...ako pametno ne poceš dizati kile...a ako ne pocneš ih uskoro dizati...preporucio bih ti odmah od danas da pocneš...posljedice ce te cekati...

Pozdrav draga razmisli dobro..što radiš svome tijelu jer ovo nije nikako dobro
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
MilicaM View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MilicaM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2016 at 20:24
Cao... Jedno pitanje... Sto se tice prve faze jedu se samo proteini... Kada udjemo u drugu fazu da li povrce mesamo sa proteinima ili je druga faza samo za povce?
Back to Top
Es2002 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Es2002 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2016 at 20:17
Cao,idem u 9.razred. Visoka sam 163 cm i imam oko 68 kg. Vec neko vrijeme pokusavam da smrsavim,ali ne ide mi nikako,uvijek odustanem. Zelim da smrsam do mature,otprilike da skinem nekih 10 kg za 8 mjeseci(ako je moguce ikako). Bila sam na nekim dijetama ali ne pomaze,sve sam to radila na svoju ruku. Problem mi je prehrana,ne mogu se odviknuti slatkisa i grickalica,ne znam sto trebam jesti,pa ako bi neko mogao da mi sastavi jelovnik za jedan dan,MOLIM VAS. Što se tice vježbanja,to nije problem,to mi nije mrsko. Hvala unaprijed ???
Back to Top
vese555 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vese555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2016 at 23:10
Probala sam samo 1. fazu..teško mi je bilo bez voca i povrca...no nakon pet dana bez ugljikohidrata uspješno sam se skinula sa ovisnosti o slatkišima....
Back to Top
ota View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ota Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2017 at 20:12
Poz.ja krecem sutra..nakon iscrpljujucih djeta..molim boga da izdrzim..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.