New Posts New Posts RSS Feed - Kako jedete zobene pahuljice...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako jedete zobene pahuljice...

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 08:24
Originally posted by aron1707 aron1707 wrote:

zanima me u cem je tolka fora da niko ne broji proteine iz zobenih pahuljica, pa kazu jedes zobene ujutro a di su proteini? zob ima na 100 grama 12 grama proteina, znaci aj ujutro jedem 150grama zobenih, pa pojedem kroz zobene 18 grama proteina, a to nitko skoro en racuna neg piju dodatno whey il jedu piletinu uz to


Nije isto 18 g P iz zobenih i iz wheya/piletine....biljni izvori proteina nisu kompletnog aminokiselinskog sastava kao životinjski izvori...zato se i moraju kombinirat sa drugima da se upotpune...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 11:31
Originally posted by Kiir Kiir wrote:



Ufff...Sumsko voce jogurt i posni sir sa zobenim zajedno DeadLOL

ma kakav jogurt u toj kombinaciji...samo posni, zobene i voda, i naravno neki zasladjivac, aroma itd...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 11:34
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Kiir Kiir wrote:



Ufff...Sumsko voce jogurt i posni sir sa zobenim zajedno DeadLOL

ma kakav jogurt u toj kombinaciji...samo posni, zobene i voda, i naravno neki zasladjivac, aroma itd...


whey, zobene i voda.. i grozdjice.. naj kombinacija..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 12:06
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


whey, zobene i voda.. i grozdjice.. naj kombinacija..

dobro to ok svako ima svoju kombinaciju koja mu odgovara ali Kiir je pitao kako spojiti zobene i posni pa zato onakav moj odgovor
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 12:36
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Kiir Kiir wrote:



Ufff...Sumsko voce jogurt i posni sir sa zobenim zajedno DeadLOL

ma kakav jogurt u toj kombinaciji...samo posni, zobene i voda, i naravno neki zasladjivac, aroma itd...


Uh....ja sam moro staviti dosta whey kad sam jednom jeo sa mlijekom zobene jer bez njega nisam mogao jesti. Uopce mi nisu fine tako.
Sa vocnim jogurtom mi je fino i mogao bih pojest (ako je doboljno jogurta) i pola kile mozda LOL

A sa vodom moram priznati da se ni ne usudim...ne znam sta bih trebao staviti da mi to bude fino Big smile

Ali hvala svejedno Wink
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 13:05
Originally posted by Kiir Kiir wrote:

 
Originally posted by BuciBoo BuciBoo wrote:

zobene i voda! Heart

Too hardcore for me ConfusedBig smile Al respekt ClapBig smile

LOL Big smile 
ma samo ih treba znati napraviti da budu mljac Wink, nje teško - evo qoutam samu sebe

Originally posted by BuciBoo BuciBoo wrote:

meni je dalekooo najdraži dorucak u kojem se doslovno gušim svako jutro zadnjih godinu dana - zobena kaša (uliješ u loncic malo vode, ubaciš unutra kojih 80ak g zobenih, sve staviš jako kratko na vatru dok se ne napravi kašasta  smjesa) s bananom (samo ju narežem i dodam kad je kaša gotova) 
jako jednostavno i ultra brzo za napraviti, a prefino! Wink

i Whey od cokolade uz to - perverzija  Pig Big smile

You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 13:09
Originally posted by Kiir Kiir wrote:


Uh....ja sam moro staviti dosta whey kad sam jednom jeo sa mlijekom zobene jer bez njega nisam mogao jesti. Uopce mi nisu fine tako.
Sa vocnim jogurtom mi je fino i mogao bih pojest (ako je doboljno jogurta) i pola kile mozda LOL

A sa vodom moram priznati da se ni ne usudim...ne znam sta bih trebao staviti da mi to bude fino Big smile

Ali hvala svejedno Wink

ne budi pussee Wink

kakav vocni jogurt, to nije ni za predškolce a kamoli za odraslog covjeka LOL

kad vec oceš sa posnim, zobene-voda-posni-kakao-zasladjivac i udri, al kud i kamo je bolje sa wheyom udarat zobene...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 13:09
ja se vama divim kako možete jesti zobene sa vocem... pogotovo banane, koje ne mogu smisliti LOL

zobene & mlijeko = Heart
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 15:11
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


zobene & mlijeko = Heart


i meni su zobene sa mlijekom najomiljenije!
ne uspijevam nikako jesti slatku varijantu zobenih. zobene i whey... to mi je nesto najmrskije Dead

Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 16:47
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

ne budi pussee Wink

kakav vocni jogurt, to nije ni za predškolce a kamoli za odraslog covjeka LOL

kad vec oceš sa posnim, zobene-voda-posni-kakao-zasladjivac i udri, al kud i kamo je bolje sa wheyom udarat zobene...


LOL
Dijete u meni umire zadnje!AngryBig smile

Al nisam ja ni reko da hocu sa posnim, vec sam samo komentirao tvoj od prije post kad si nekom rekao u stilu "pa di je tu protein?"
Al ok, da...morat cu na 0.5% mlijeko, whey i zobene...to mogu, nije bed.
Nestat ce mi whey sam tak, a firma slabo placa LOL


"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
split15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote split15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2017 at 17:32
kupujem one standardne zobene, sjemenke, i do sada sam ih jeo tako da sam ih 2-3 prokuvao sa mlijekom dok ne omekšaju, međutim sad sam probao drugu metodu, samljeo sam ih u mikser dok nisu postale kao brašno i pomiješao sa mlijekom, daleko mi je draže tako, pa me zanima je li to još tko radi možda, gubi li se išta nutritivne vrijednosti na taj način, ili nije to baš preporučljivo? da li ih tako samljevene možda isto potrebno kuhati?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.