New Posts New Posts RSS Feed - Najljepša muška fitness tijela (slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepša muška fitness tijela (slike)

 Post Reply Post Reply Page  <1 4344454647 51>
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 18:17
Evo kad se vec prica, moj uzor:







Slike su lose kvalitete, ali dovoljno da se vidi :D
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 18:47
hahaha...dovoljne da mu nebi oprostila Wink
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 19:49
Weightlifteri su mi osobno najbolje građeni, pogtovo ove srednje kategorije
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 20:17
zika ali postoji i jedan problem kod toga...imala sam ja dugo decka s takvim tijelom onako perfect i onda se naviknes i ne nades decka sljedecih 2god (jos uvijek nisam nasla)
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 22:43
Originally posted by bea bea wrote:

zika ali postoji i jedan problem kod toga...imala sam ja dugo decka s takvim tijelom onako perfect i onda se naviknes i ne nades decka sljedecih 2god (jos uvijek nisam nasla)

2 je ništa.. javi se kad to bude 5 ;)
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 23:13
E pa jbg kad sve trazite savrsenstvo.
A od toga nema nista Big smile
Il' nas prihvatite kakvi jesmo, il' nas se okanite, nema druge LOL
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 13:58
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by bea bea wrote:

zika ali postoji i jedan problem kod toga...imala sam ja dugo decka s takvim tijelom onako perfect i onda se naviknes i ne nades decka sljedecih 2god (jos uvijek nisam nasla)

2 je ništa.. javi se kad to bude 5 ;)


zasad š, a sve sam sigurnija da ce bit 5
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 14:03
Ma da, a onda se zacopas kao debil u nekog ko je daleko od isklesanog, jer kad hemija proradi...apsolutno ne bira izgled
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 14:17
a sta cu mene ne privlaci netko ko ne radi na sebi nemam ja nista protiv deckiju koji nisu isklesani samo me fizicki ne privlace
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 14:22
ma meni je to draža opcija naravno, ali ok je i da je samo skinny, ta građa mi je jako privlacna, a svaka nadogradnja na to je samo još veci plus glede rada na sebi, to ukljucuje jako puno sfera, i slažem se s beom
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 21:03
Originally posted by bea bea wrote:

zika ali postoji i jedan problem kod toga...imala sam ja dugo decka s takvim tijelom onako perfect i onda se naviknes i ne nades decka sljedecih 2god (jos uvijek nisam nasla)

Originally posted by bea bea wrote:

a sta cu mene ne privlaci netko ko ne radi na sebi    nemam ja nista protiv deckiju koji nisu isklesani samo me fizicki ne privlace


Kao da sebe slušam

Odem van, moje cure sline za "bilokakvima", ja komentiram širinu ramena

U srednjoj imala takvog isklesanog decka i onda našla jednog kojemu je to bila zadnja stvar na pameti i zaljubila se ko budala bez obzira na to (to vrijeme nisam trenirala), no nakon godina što su prošle (ja sam se vratila treninzima), to je bila još jedna stvar koja mi je jako pocela smetati. Jednostavno, radiš na sebi i želiš da druga osoba bude tvoje neko određeno "ogledalo" kako ja zovem, barem iz kuta da brine o svome tijelu (no junk, baljenje nekom sportskom rekreacijom). I onda imala opet jednog savršenog ... ali sam opet u searching fazi (nisi sama ahaha)

No, definitnivno se slažem, kad jednom okusiš savršeno muško tijelo, THERE IS NO TURNING BACK!!!

Nije dobro, eto, sad sam pocela o seksu mislit, a vruce u sobi za poludit    
LiveStrong
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 22:36
hahahahahah zika ti si moja zena eto isto tako i ja   
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 01:04
ukratko, were screwed
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 02:56
Ako tako gledaš, onda ceš i biti!

Nego, my ladies, there is no time for despair!!! Evo da vas malo oraspoložim! (mada su mi oni na prošloj stranici VRH)








Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 02:59


koja slatkicaaaa
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 03:04






i jedan peškasti


Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4344454647 51>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.