New Posts New Posts RSS Feed - Najljepša muška fitness tijela (slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepša muška fitness tijela (slike)

 Post Reply Post Reply Page  <1 4142434445 51>
Author
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 12:01
lepo je zika rekla da je od puno kemije mlohava cuna!
will smoke your weed for food!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 12:01
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

kako mozes da se kladis da zene preferiraju odredjeni tip muskog tela, a mnogima se desava da i nemaju neki odredjeni tip tela, pa mi onda nije jasno kako mozes bilo sta da garantujes za druge zene ako mi same za sebe ne mozemo da garantujemo?    
Mislim da ste EDIT: ti i Illy pobrkali nesto



Kako možemo znati? Možemo znati jer smo objektivni promatraci! I, kao drugo, nemoj me tjerati da provedem istraživanje


p.s i da, kužim sad na što si mislila pod onim, "nije ni cudo da su nam premršavi" oni koje ti postavljaš i još par cura ( nije ni bitno tko u biti) samo je stvar ukusa jbg

A zika bi voljela imati nekog tko tako izgleda phoenix, samo ne može propustiti priliku da spominje penis! nemoj joj zamjeriti
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 12:02
 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 14:20
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


znaci da se pika i da mu
se ne diže
ne bi to ni
ja al izgleda super, ne možeš rec


Ješ izgled ako mu se ne diže.... štaa ce stajat u
vitrini.....


Lik se nit ne pika a niej d amu se ne dize, površni ste i
ne citate kaj covjek veli.....
Da se nikada nije pikao, nego
je do 2005 uzimao prohormone dok su bili legalni i kad
ste ih i vi mogli kupit kao i whey sada....Jer do 2005
su bili legalni, to su oni neki š AD, 4 AD ,androgeni,
sto god to bilo... konkretno je govorio o starom
Biotestovom MAG š0 kojeg ste svi mogli koristit kao
legalnog tada..........

http://www.netrition.com/biotest_magš0_page.html


Dal je samo to u igri, neznam, al nebitno.......
2005 je to postalo nelegalno....
I rekel je d amu se za vrijeme uzimanja tog jednog šAD
ili 4AD slabiej dizao pa je prestao, dakle nema problema
s time vise...
uhhh, dajte procitajte prije neg idete laprdat


ma hebo vas on... ja sam se nadovezala naa zikino da mu
se ne diže... jer mi je bilo smješno.... i totalno mi je
svejedno jel se njemu diže ili ne diže i jel sse on bocka
ili ne bocka......
ako se vi želite bockati...samo dajte....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 19:58
Link

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 22:34
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Link


Mozda glupavo pitanje ali evo..here it goes ..Jel ovi likovi izgledaju ovako kad su opusteni ili je ovo ipak za fotkanje onako napinjanje misica? 
Inace ovaj mi jebas cakani
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 00:26
  Za fotkanje su malo nizeg bf neg inace, malo se zdehidriraju, pa maznu neki uh da ih popuni malo, mozda napumpa koji sklek i to je to.......
al svejedno izgledaju ne puno losje od toga normalno.......

Btw Ily, to je to, sve manje je pre malo
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 00:55
Naišao na tog lika na jendom drugom forumu.. izgleda da je model za underwear :P

a eto kako to izgleda na jacem svjetlu

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 01:07
  Hmmm, to mi ne zgleda ko isti lik, bar ne u kolicini misicne, mozda je gore nabio poslje jos nekaj, jer tu mi ni blizuu ne izgleda tak jak, posebno trup, ruke,......neznam, na ovim slikama nakon one gore mi zgleda razocaravajuce
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 01:25
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Hmmm, to mi ne zgleda ko isti lik, bar ne u kolicini misicne, mozda je gore nabio poslje jos nekaj, jer tu mi ni blizuu ne izgleda tak jak, posebno trup, ruke,......neznam, na ovim slikama nakon one gore mi zgleda razocaravajuce


znam, anemam pojma, možda je odradio koju kuru
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 09:35
  a photoshop??
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 09:49
Originally posted by strada strada wrote:


 


He can park his boots beside my bed anytime !!!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 10:56
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Hmmm, to mi ne zgleda ko isti lik, bar ne u kolicini misicne,
mozda je gore nabio poslje jos nekaj, jer tu mi ni blizuu ne
izgleda tak jak, posebno trup, ruke,......neznam, na ovim
slikama nakon one gore mi zgleda razocaravajuce

slažem se, pogle noge na onoj prvoj slici, a pogle ovdi
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 11:54
Svi znaju da sjena "rula" na fotkama, ko god se slika pod cistim blicem da se ne vide prijelazi, to ce sve izgledat "lošije" u usporedbi s onom sa sjenom!

A i stalno se mijenjaš, zato postoji trening koji je off season i pre season! Tako da ne možete ocekivat da netko izgleda stalno jednako dobro.

Sad cu stavit ženski primjer, jer nemam muški, tek toliko da docaram ideju. Evo, tu su Nicole Costa i Marzia Prince, ako cemo uspoređivat one fotke s natjecanja, photo sessiona i ovo, tu izgleda ok, ali ni blizu onim fotkama...
LiveStrong
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 12:50
Svejedno, ova riba u sredini ima trbusnjake koji se meni nece videti nikad ni na najperverznijem osvetljenju a kamoli sa blicem ...

Ma Profi fotke uglavnom naprave cudo od coveka(ne mislim na Photoshop ili slicno, ali transformacija koja moze da se desi sa samo malim promenama je neverovatna, na jednoj slici jedna a na drugoj skroz druga osoba...)
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 12:58
  hmm da..istina ali mene zanima jesu ovo njihove sise??
Znam da je tu bitna genetika ali evo..ja cu u svojoj transformaciji probati ne izgubiti taj dio koji mi se jako svida
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4142434445 51>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.