New Posts New Posts RSS Feed - Slike forumaša
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike forumaša

 Post Reply Post Reply Page  <1 225226227228229>
Author
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 10:55
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Debela si?

Ili sam ja ostarila ili je svijet poludio.


Dobrodošla u 2014., doba gdje je ideal ženske ljepote anoreksični transvestit, ili nakon cvik-cvik, transeksualac/transeksualka.

Fotošopirani ljudi na dijeti sastavljenoj od nikotina, vatenih loptica i malo bulimije prave normalne, zgodne cure... debelima.

Predložio bih par testova za determinaciju viška masnog tkiva na ženskim bokovima i stražnjici, no mogle biti klasificirane kao uznemiravanje.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 13:01
Originally posted by Bathory Bathory wrote:

Ma znam da nisam sad baš baš debela,ali ima me. Treba trbuh zategnut i noge otopit :D


Slikice su aktualne?

Na prvoj si mi idealna, savršen trbuh i predivno oblikovane noge. Na drugoj, iz profila, znam što te muči i zašto se osjećaš tako ali slušaj me, nemoj Smile 10 god razlike je među nama i vjeruj mi, da se sad mogu vratit unazad u te godine nokautirala bi se odmah Smile

Goranchero karikira i nekad malo pretjeruje hehe ali na neki način to je to. Ne znam kad je postalo normalno uzgajat tanke noge i ostalo (i nemam ništa protiv ako je to nekome prirodna građa, dapače) ali ovo mučenje nas malo bogatijih u tom dijelu je besmisleno...nije li? Zbog koga? Mode? Onih kojima je to bitno? Koga briga uopće za njih, neka nađu onda nekog ko ispunjava taj prevažan uvjet.

Naravno da ćeš vježbat, pazit što jedeš itd, svi to radimo ali nemoj se mučit radi nečega čemu prirodno težiš. Trudi se da taj dio lijepo učvrstiš ako ti to već puno znači ali nemoj se mrziti radi toga što to trenutno nije idealno ili zato što nemaš tanje noge i manju guzu....ja sam jednom uspjela pobijediti svoju prirodu ali bila iscprljena i ukomirana radi razine odricanja i borbe sa samom sobom, ubi me ako je vrijedno toga :)

Nadam se da shvaćaš da te shvaćam :) Točno znam kako se osjećaš bez obzira na sve pohvale koje tu uspiješ izazvati i naše čuđenje kad spomeneš da si debela :) Prošla sam kroz to puno puta i upravo zato ti i pišem o tome - da ne potratiš godine života na borbu sa samom sobom, kada za to nemaš razloga. Samo jedi kvalitetno, kreći se, treniraj...bit će to super, već i je ;)






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 14:25
Kužim ja da ti mene kužiš XD
I da,u pravu si...koliko god puta mi ljudi kažu da izgledam sasvim ok meni to ne znači ništa jer kad stanem pred ogledalo ko da sam stala pred smrt. Ali čak me ni ne muči guza toliko,drago mi je da je ima muče me samo te proklete noge koje su kao 2 balvana i to malo špeka po trbuhu haha XD
Najzadovoljnija bi bila kad bi još malo skinula trbuh,guzu učvrstila...a noge su mi takve kakve jesu j*biga. Kad čitam što mi pišete i kad o tome dobro razmislim, to me veseli,jer onda vidim da to nije toliko crno i grozno...i da ono što želim nije toliko daleko
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 16:52
Ne volim ni ja svoje noge, bedra ok, ali listovi, imam osjećaj da su veličine za 3 cure mojih godina, a ne mene kao mršaviju, ali tako je to, priroda. Genetski tata, njegove sestre, djed.. Svi imamo deblje noge, ali šta ima veze, kad je tako, neka bude tako, neću se bedirati zbog toga :) pa nemoj ni ti!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 18:08
ja imam misicave listove i istaknute kvadricepse a nazire se i zadnja loza u vitkijoj fazi i meni je to lijepo i volim taj dio sebe. i jako mi je lijepo vidjeti cure koje imaju nesto mesa na nogama, pogotovo na listovima. znam da je moderan taj izgled nogu u stilu kost i koza, ali sta mene briga za modu, kad je meni lijepo nesto drugo.
vas obadvije gore ste super, po meni i mom ukusu, ne bi nista ni dodala ni oduzela.
jedva cekam da se meni malo vise budu vidjeli rezultati pa stavim i svoje slikiceSmile
uglavnom , navijam za cvrste, jace noge, lijepih misica, ako je i mrvicu sala, ne smeta, bitno da nije previse.



Edited by bejb - 17 Rujan 2014 at 18:15
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 20:06
Bejb, koristis li ti sta od dodataka prehrani? I odkad si aktivna s "zdravom navikom zivota" ?
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 20:16
imam negdje temu na 'kako smrsaviti'. :)
aktivna sam od srednje skole, znaci bavila sam se rekreativno i (polu)profesionalno s vise sportova i raznih rekreacija uz velike pauze (znaci godinu dana trneiram, pa godinu sjedim, pa se ozlijedim, itd.. drama)
trenutno sam se 'malo' udebljala tojest shvatila da moram dugorocno mijenjati prehrambene navike (najvise kolicinu) i prestati s trening pauzama.
dodaci? omega-3, c vitamin i magnezij po potrebi. to uglavnom zadnjih vise godina, prije nisam.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 11:25
Originally posted by Bathory Bathory wrote:

Kužim ja da ti mene kužiš XD
I da,u pravu si...koliko god puta mi ljudi kažu da izgledam sasvim ok meni to ne znači ništa jer kad stanem pred ogledalo ko da sam stala pred smrt. Ali čak me ni ne muči guza toliko,drago mi je da je ima muče me samo te proklete noge koje su kao 2 balvana i to malo špeka po trbuhu haha XD
Najzadovoljnija bi bila kad bi još malo skinula trbuh,guzu učvrstila...a noge su mi takve kakve jesu j*biga. Kad čitam što mi pišete i kad o tome dobro razmislim, to me veseli,jer onda vidim da to nije toliko crno i grozno...i da ono što želim nije toliko daleko


Drago mi je da ti uspijevamo malo otvoriti oči Wink

Ali ne brini, to ti nekako i s godinama dođe, iako su ti ove godine jako bitne jer si možeš nanijet dosta posljedica krivim izborima. Danas je pritisak na taj izgled veći nego ikada, svi odjednom treniraju, piju whey čim spuste uteg i tako to, to je fora :) koja će proći kao i sve drugo. Dobro je i poželjno trenirat i pazit što jedemo (ne samo radi izgleda nego i normalnog funkcioniranja cijelog tijela, više energije, bistrine itd) ali ne od toga radit prioritet i mučeništvo.  Niti tražit neke idole i kopirat ih...puno je puta ono što čitamo daleko od istine.

Uzmi sve tu u obzir i voli se kakva god jesi, tako će ti i rezultati prije i lakše doći. Nije problem ako nešto želiš promijeniti na sebi, ali je problem ako se zbog toga mrziš jer si u usporedbi s drugima sebi katastrofa. Nemoj se ni zamarati onima koji "ništa ne rade i jedu sve pa izgledaju super", to najviše ubije, a nema smisla. Nikad ne znaš što je iza svega...i uvijek moraš gledati sebe, svoje potencijale i svoje posebnosti. Netko ko te voli voli te radi toga, ne radi tanjih ili mišićavijih nogu ;)


Bit će to super, samo ostani s nama Star






 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 19:50
Jao ni ja ne shvatam sta je sa zenama i tankim nogama i cemu tolika opcinjenost time do te mere da kad zena ima malo vise mesa na nogama to se vec smatra debelim i balvanima. Meni su balvan noge one koje su stubaste i ravne i nema nikakve razlike izmedju butine, kolena i lista i clanaka a takve mogu da budu i tanke noge, to nema veze sa debljinom. E sad ja vas isto razumem obzirom da su moje tek napucane i dugo sam patila zbog toga, uspela da ih stanjim ali po cenu toga da sam imala 46 kila i jako pazila sta i kako jedem i prosto sam isla protiv svoje konstitucije. Sad sam posle svega super zadovoljna pre svega zbog toga sta moje noge mogu da urade i koliko mi stvaru dopustaju, samim tim ih i estetski mnogo vise postujem. I mislim da je put do zadovoljstva svojim izgledom u tome da prestanemo da se napravimo na nesto sto nama uopste nije prirodno vec da prihvatimo svoju prirodu i od nje napravimo najbolje sto mozemo.
Bathory tvoje noge su stvarno super, samo ne znam koliko bi ih jos ti smanjila?
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 15:09
Moja nova zanimacija sto se sporta tice


Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 18:34
Climbing, veoma zahtjevno! Thumbs Up

Odmah mi je pao jedan skeč na pamet, apropo penjanjaBig smile

Timeless like a broken watch
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2014 at 00:33
Suludo zahtevan, a tako lagano deluje :D

Koji je to sketch, bas me zanima? :D
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2014 at 15:22
Kad te već zanima, onda izvoli pa pogledaj.. Mike Strutter je luđak. Big smile


https://www.youtube.com/watch?v=utm2zbijY9o

Timeless like a broken watch
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2014 at 15:46
Moje novo/staro ruho 


Timeless like a broken watch
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 21:57


Zahvale Zokiju na shaker I dodatku prehrani :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2015 at 16:54

Šta si napeo taj bic TongueBig smileWink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 225226227228229>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.