New Posts New Posts RSS Feed - trebam preporuku
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trebam preporuku

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 22:30
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

kupila sam one utege u hervisu što je soner preporucio sad se kanim pošteno pozabavit deadliftovima, cucnjevima i iskoracima...mislim radit do kraja mj s 2.5 kg u svakoj ruci, kasnije cu da vidim...nego trebam li onda radit 25-30 ponavljanja ili manje? dosad sam radila tako nekako, ali dugo nisam radila ništa s utezima, oko 3 tjedna ili sam radila šx tjedno...ugl, i want a fab ass


Ne moraš radit toliko ponavljanja, možeš slobodno povecat kilažu i radit nekih š5 ponavljanja
Rijeąeno na PM.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 22:59
onda na kolko da povecam, 3 kg u svakoj ruci ili 4?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 23:01
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

onda na kolko da povecam, 3 kg u svakoj ruci ili 4?


Povecaj na onu kilažu s kojom možeš napravit š5-ak ponavljanja, to ti najbolje znaš, ja to ne mogu znat
Rijeąeno na PM.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 23:02
i koju mogu držat u rukama hvala na savjetima
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 00:40

Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

kupila sam one utege u hervisu što je soner preporucio sad se kanim pošteno pozabavit deadliftovima, cucnjevima i iskoracima...mislim radit do kraja mj s 2.5 kg u svakoj ruci, kasnije cu da vidim...nego trebam li onda radit 25-30 ponavljanja ili manje? dosad sam radila tako nekako, ali dugo nisam radila ništa s utezima, oko 3 tjedna ili sam radila šx tjedno...ugl, i want a fab ass
 

Pošteno? To nije ni zagrijavanje

Radije si nabavi bandse, a ove tegove ostavi za upper body vježbe

Band:

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 10:24
hvala na savjetu thorn, kad opet dođem do para cu razmotrit. nego "pošteno" je tu samo izraz, uzmi obzir da sam ja mala i slaba, moram se na utege naviknut, a i pocetnica sam pa cu malo radit ovako, kasnije se upgradeat
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2014 at 10:00
pozdrav, da ne otvaram novu temu tu ću postaviti pitanje.
Treba mi savjet u vezi ovih elastičnih traka za vježbanje. https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Elasticna-traka-Fit.aspx
Da li je velika razlika u otporima (slabi, srednji ili jaki)? Treniram kod kuće pa mislim da bi mi dobro došlo za određene vježbe,no ne mogu se odlučiti koju težinu da odaberem?
Sada kod kuće radim vježbe s vlastitom težinim, jednoručnim utegom 10kg (skidam utege po želji, ovisno koju vježbu radim, npr hammer curl radim s 5kg). Mislite li da je traka s najvećim otporom preteška za mene? (ne želim kupiti slabiju pa da moram kupovati novu nakon nekog vremena)

Edited by Pocahontass - 08 Lipanj 2014 at 10:01
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2014 at 15:18
Originally posted by Pocahontass Pocahontass wrote:

pozdrav, da ne otvaram novu temu tu ću postaviti pitanje.
Treba mi savjet u vezi ovih elastičnih traka za vježbanje. https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Elasticna-traka-Fit.aspx
Da li je velika razlika u otporima (slabi, srednji ili jaki)? Treniram kod kuće pa mislim da bi mi dobro došlo za određene vježbe,no ne mogu se odlučiti koju težinu da odaberem?
Sada kod kuće radim vježbe s vlastitom težinim, jednoručnim utegom 10kg (skidam utege po želji, ovisno koju vježbu radim, npr hammer curl radim s 5kg). Mislite li da je traka s najvećim otporom preteška za mene? (ne želim kupiti slabiju pa da moram kupovati novu nakon nekog vremena)

Postoji razlika u otporima, nije velika, no osjeti se razlika.
Preporučam da uzmeš jaki otpor, ako se brineš da će ti ostalo biti prelagano.




Edited by Zoki - 08 Lipanj 2014 at 15:19
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2014 at 20:10
hvala na odgovoru, htjela sam uzeti najjači ali sam se bojala da neću moći normlano izvoditi vježbe. No ako kažete da nije velika razlika bolje da uzmem najjači
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2014 at 21:49
Originally posted by Pocahontass Pocahontass wrote:

hvala na odgovoru, htjela sam uzeti najjači ali sam se bojala da neću moći normlano izvoditi vježbe. No ako kažete da nije velika razlika bolje da uzmem najjači

Ukoliko neće odgovarati otpor, slobodno se javite na e-mail [email protected] pa se može izvršiti zamjena za neki drugi otpor. Zamjena je besplatna.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 15:53
super ste, hvala :D nadam se da će odgovarati, ako ne javim se
Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2015 at 19:28
Mooolim pomoć! Namjeravam dati napraviti klupu za step up, bugarski čučanj i još neke vježbe, tipa skull crusher i za još neke vježbe za gornji dio tijela. Može li mi netko reći kolike su dimenzije takvih klupa u teretani? Puuno hvala
Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2015 at 10:38
Zna li netko, hitno mi je
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2015 at 11:44
Klara, kako da ti netko odgovori kad nije isto za sve. Ovisi o visini tj duljini nogu, mobilnosti kukova, trening statusu - nije isto za početnika i naprednog, zato postoje progresije itd... Vidjela si već da ima raznih visina. Probaj doma na stolici koja tebi visina odgovara, možda oko visine koljena, pa odredi što ti paše. A za skull ceusher je nebitno
Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2015 at 13:53
Znači otprilike visina do koljena? Budući da sam trenirala u teretani prije puno godina zaboravila sam kako izgledaju te klupe. Nisam početnik, ali stolica koju imam kod kuće mi je malo visoka
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2015 at 13:21
iskoristit cu topic pa postaviti svoje pitanje. dok se nisam preselio u zgradu radio sam kucne treninge (insanity), probao sam odlazak u teretanu ali mi jednostavno ne odgovara trening u njoj. posto zivim na 10.om katu trening je malo skakljiv posto susedima ispod ne bude ugodno. naisao sam na trening HARD BODY i nekako mi se cini da nema toliko skokova kao insanity. no, svejedno bih volio postaviti nekakvu izolaciju na pod da ublazi buku. pogledao sam web shop i nasao ova 2 proizvoda:
- Tatami
- Gumena podloga

prema komentaru tatami bi rijesio moj problem. vase preporuke?

Edited by medenjara - 04 Srpanj 2015 at 13:23
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.