New Posts New Posts RSS Feed - Zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <1 22232425>
Author
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2013 at 11:51
evo i ja sam sada probao prvi put s jabokum, i dobro je bio sam pomalo skeptican kada sam procitao da stavljate voce u mlijeko LOL al fino jeApprove
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2013 at 17:11
Originally posted by Ivica23 Ivica23 wrote:

evo i ja sam sada probao prvi put s jabokum, i dobro je bio sam pomalo skeptican kada sam procitao da stavljate voce u mlijeko LOL al fino jeApprove

jel netko probao sa bananom - u mlijeko i zobene? 
Banane obožavam pa bi volio nekako to uklopiti zajedno. Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2013 at 17:44
Probala ja... nije loše za onoga tko voli banane..ja nisam baš neki ljubitelj Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2013 at 17:46
Ma to je super, ja jako cest jedem s bananama to mi je omiljena kombinacija:))
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 09:51
Bez banane ga niti ne radim, uvijek je prisutna:) A s mlijekom savršeno paše. Pogotovo ako sve zblendaš, dodaš cimeta, možda malo kokosovog ulja.... LOL (ok, gladna sam, dosta bi bilo)

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 09:54
morat cu sa banano m probat...ma sa jabukom mi savršeno paše jer te onako i osvježi i daje te malo slatkoce....i kiseline...što obozavam i odkada sa ajbuko jedem zavolio sam ih
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 09:08
Opet sam kombinirala Big smile Kod onog recepta sa prethodne stranice, uz bananu sam dodala malo višnji, borovnica i lješnjake i opet sam oduševljena okusom haha najdraži dorucak:) Mlijeko se na kraju niti ne osjeti u cijeloj prici, jer bude kaša.. Meni cudnije zvuci sve to strpati u vodu, ali budem baš probala da vidim Tongue

Edited by Ribica22 - 08 Ožujak 2013 at 09:10
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 22:22
Originally posted by Ribica22 Ribica22 wrote:

Meni cudnije zvuci sve to strpati u vodu, ali budem baš probala da vidim Tongue

Probao zobene i sl. žitarice s vodom, ali sve mi je nekako bezokusno. Ako se ubaci veca mjerica whey-a, sve nekako dobije okus i onda je ok. Bez whey-a, nezamislivo za mene.


Edited by Zoki - 12 Ožujak 2013 at 22:23
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 22:35
I ja sam probala sa vodom... no way.. bez okusa, boje i mirisa... prefino mi je uz mlijeko, bez icega.. ili sa jogurtom...a trenutno najdraža kombinacija zobene + posni + malo stevije...e, to je prefino!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 22:44
Zobene sa vodom je nešto najgore što sam u životu probao.. Mislim da je finije zemlju jest.. Ja samo ubacim u mlijeko i ostavim da odstoji par min i to je to.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2013 at 17:13
ma na zobene s vodom se samo treba naviknuti.. ja sam pocela prvo s mlijekom, onda pola mlijeko pola voda, pa sve manje i manje mlijeka, i sad ih uopce nemrem jesti s mlijkom, preteško mi je to :D super mi je kombinacija voda, cimet, jabuka, zobene med ili jogurt banana i zobene :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2013 at 18:58
Zobene s vodom su ocajne ukoliko pustiš da ti se one natope njome, ako smiksaš zobene, vocku, steviju/med i vodu i odmah pipiješ je super!!!
Back to Top
Doc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2013 at 17:23
Pitanjce ekipa, znaci, cuo sam sad ovih dana od jednog frajera da se zobene pahuljice ne smiju jesti ako nisu prokuhane, jer inace nisu kao probavljive.. sad me zanima dal je to istina, jer ja volim pojesti neprokuhane, s vodom.. neki ce se zgražati, ali tako je, haha
Recite mi zato što je istina,i da li je krivo ovo što ja radim
Back to Top
split15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote split15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2017 at 17:34
kupujem one standardne zobene, sjemenke, i do sada sam ih jeo tako da sam ih 2-3 prokuvao sa mlijekom dok ne omekšaju, međutim sad sam probao drugu metodu, samljeo sam ih u mikser dok nisu postale kao brašno i pomiješao sa mlijekom, daleko mi je draže tako, pa me zanima je li to još tko radi možda, gubi li se išta nutritivne vrijednosti na taj način, ili nije to baš preporučljivo? da li ih tako samljevene možda isto potrebno kuhati?
Back to Top
super-mario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote super-mario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2017 at 12:38
Hej svima, dugo vas već pratim. 

Ne znam ako ste probali, ali Myprotein Instant Oats su mi super fora za poslije treninga ili ujutro. 

Čak sam vidio da se miješaju sa proteinima i slično :D 
Back to Top
Jaca123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jaca123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2017 at 17:29
Jel mogu zobene jest i za veceru? Naime na dijeti sam pa ne znam bi li bi mi to pomoglo ili odmoglo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 22232425>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.