New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 597598599600601 607>
Author
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 19:26
Ajeee znaaam da u nekom od podforuma imam sve odgovore na pitanja, ali jednostavno tamo mi je previse informacija, pa ne mogu da se odlucim sta da citam :D

Danas sam po prvi put kupila whey protein. Ne razumijem se toliko oko toga, interesuje me koliko da pijem i kada, s obzirom da zelim dobiti na masi, a mozda i izgubiti koji kg, ali o tom po tom. Rijec je o ovom proteinu..

http://fitness-plaza.nl/wp-content/uploads/2011/06/wheyperfectiongroo.jpg

Sreca pa nije pod moranje da se kupi cijelo pakovanje, tako da sam uzela da probam. Sad mi vi kazite sta mislite o njemu i kada mi preporucujete da ga uzimam, koliko?

Jos nesto, zelim takodjer i ovo da probam, ima li efekta, ima li svrhe davati pare?

http://www.pik.ba/artikal/14241560/dymatize-liquid-l-carnitine-sagorjevac-masti/
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 20:40
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bejb bejb wrote:

Originally posted by Stinger Stinger wrote:

Jedno pitanjce koje ne znam gdje bih smjestio.

Mladi smo idemo u kafiće jel.

Što popiti u kafiću tijekom dana, sok, capucino, machiato? nešto treće, a da je zdravije?

ja pijem crnu kavu bez secera vec jako dugo, ako mi je previse kave onda ljeti narucim mineralnu, a zimi volim popiti caj s malo stevije i limuna (ili bez icega) i to cesto i kad sam kod kuce, pogotovo navecer nakon treninga.
sokove i slatka pica ni inace nesto ne volim niti ih bas ne pijem, pa mi nije problem ni sada ih se odreci.



Ovo mi je uvijek fascinantno pitanje Big smile

Kao prvo, uvijek ima vode, mineralne, raznih čajeva (čime se ja poslužim).......a kao drugo, ako se baš želi popit nešto "što normalni ljudi piju" ne vidim problem u toj jednoj čaši ili šalici ičega. Rijetki su oni na koje bi se to negativno odrazilo, gledajući prema ozbiljnosti ciljeva i prema široj slici općenitih životnih navika (što jedna čaša soka tu i tamo može loše napravit nekome ko sve ostalo jede kako treba, a pogotovo ako još trenira?). Svatko ko ima prosječne ili malo više od prosječnih ciljeva održavanja dobre forme nebi se trebao time opterećivati, pogotovo ako se ne radi na dnevnoj bazi.






mislim da je tu najveći problem što ta naša kultura ispijanja kava na dnevnoj bazi, koju većina ljudi pije sa šećerom, a još ako je riječ o nesu ili tako nečem (što samo po sebi ima 80ak kalorija plus 2dl punomasnog mlijeka) nakupi se i tu kalorija. Gazirani i slični sokovi su još gori. A nezaslađen čaij/kava nekome tko nie navikao ili tko baš preferira nije neki gušt, još je to šteta platiti

Tu i tamo ništa od tog ne škodi, na dnevnoj bazi...

Sreća pa sad sve više kafića nudi cjeđene sokove, mislim da je to najbolji omjer užitka i cijene
A neki kafići imaju u ponudi i proteinske shakove što mi je super kad mi fali proteina, kao zamjena za međuobrok/obrok ako ništa bolje nije na raspolaganju, ili općenito :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2014 at 09:51
Nes za mene nije kava vec desert. a kad pozelim desert radije odem na kremsnitu :) i popijem normalnu crnu kavu.
mislim da je to stvar navike od kuce, jes da svi piju nes, ali moji su doma pravilo samo crnu tursku, i nikad nisu kupovali nesice u vrecicama, tako da je moja prva kava bila crna s mamom ujutro, i tako je ostalo.
inace slazem se sa svima, sto je nekome sok, meni je kikiriki maslac, banana, cokolada, isto ih nekad jedem ako bas jako uzelim.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2014 at 14:22
ja sam isto više za jesti nego piti kalorije ali kafići svašta nude pa ljudi svašta biraju :)
problem je možda više taj što nemamo ideja kako se sastati s drugima nego u kafiću, a isti nam ne nudi neki izbor dobrih varijanti
zašto ne postoje mjesta za otići na voćnu salatu za 10-15 kn i shake umjesto kolača i nesica volim ja i na kolače otići, daleko od toga, ali zaneke dane bi ovo super došlo :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2014 at 17:14
Mislim da je ta stvar problematicna samo ako smo u nekoj restriktivnijoj fazi mrsavljenja, ali ako neko pazi generalno kako jede i ako trenira, i ako vodi overall neki zdraviji zivot nista od tih stvari nije tako strasno... Mislim ni taj Nes nije uopste strasan, ok punomasno mleko, ali nije to neki dzank niti je nezdravo niti ce da sabotira neki napredak u izgledu, sa mlekom je jedini problem sto je vecina ljudi i da ne zna netolerantno na laktozu, pa nastaje problem nadimanja na primer ali pored toga je to toliko minimalno stetan gust da ne znam sto bi se bilo ko opterecivao oko toga :D Jedino za secer kao ajde ali ja licno i ne pijem nes sa secerom ako ima dosta mleka...

A po kaficima uvek moze da se nadje nesto, cajevi, limunade su jeftine na primer (ovde u Beogradu ima dosta mesta gde sluze limunadu sa nanom, koja je fenomenalna zato sto skroz zasladi pice i da mu predivan ukus, ne treba uopste secer sa njom), kafe su uglavnom stvarno guilty pleasure free, sta ce nekome da bude od malo mleka pogotovo ako si taj dan isao u teretanu/trenirao/trcao...Licno ja sam dosta srecnija od kako ne pazim na svaki gram svega sto unesem u sebe, ako negde imam neki veci izlet uvek je tu neki trening/sport sledeci dan, a i samo gledam da mi pretezno ceo zivot bude na zdravijoj strani a dozvoljavam sebi izlete u te stvari...Jeste da nemam fitness model defku, ali nije ni sva sreca u tome majku mu

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2014 at 22:02
Niko nema odgovor za mene? :/
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2014 at 22:26
Originally posted by trip-to-fit trip-to-fit wrote:

ja sam isto više za jesti nego piti kalorije ali kafići svašta nude pa ljudi svašta biraju :)
problem je možda više taj što nemamo ideja kako se sastati s drugima nego u kafiću, a isti nam ne nudi neki izbor dobrih varijanti
zašto ne postoje mjesta za otići na voćnu salatu za 10-15 kn i shake umjesto kolača i nesica volim ja i na kolače otići, daleko od toga, ali zaneke dane bi ovo super došlo :D
pa da i ja bi voljela nesto zdravije, ali ne samo radi sastajanja vec bi opcenito bilo dobro u gradu s nogu pojesti nesto bolje od kebaba i pizze. a da cijena nije skyrocketing istovremeno.
a glede sastanaka, pa eto, meni je fora otici u setnju, imam mozda dvije-tri osobe koje nemaju problem s time da hodamo okolo i brbljamo bez da ista pijemo u kaficu, zapravo je to super opcija, samo eto takvi smo ljudi, narod, da je u kaficima biti pod normalno.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2014 at 22:31
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Mislim da je ta stvar problematicna samo ako smo u nekoj restriktivnijoj fazi mrsavljenja, ali ako neko pazi generalno kako jede i ako trenira, i ako vodi overall neki zdraviji zivot nista od tih stvari nije tako strasno... Mislim ni taj Nes nije uopste strasan, ok punomasno mleko, ali nije to neki dzank niti je nezdravo niti ce da sabotira neki napredak u izgledu, sa mlekom je jedini problem sto je vecina ljudi i da ne zna netolerantno na laktozu, pa nastaje problem nadimanja na primer ali pored toga je to toliko minimalno stetan gust da ne znam sto bi se bilo ko opterecivao oko toga :D Jedino za secer kao ajde ali ja licno i ne pijem nes sa secerom ako ima dosta mleka...

A po kaficima uvek moze da se nadje nesto, cajevi, limunade su jeftine na primer (ovde u Beogradu ima dosta mesta gde sluze limunadu sa nanom, koja je fenomenalna zato sto skroz zasladi pice i da mu predivan ukus, ne treba uopste secer sa njom), kafe su uglavnom stvarno guilty pleasure free, sta ce nekome da bude od malo mleka pogotovo ako si taj dan isao u teretanu/trenirao/trcao...Licno ja sam dosta srecnija od kako ne pazim na svaki gram svega sto unesem u sebe, ako negde imam neki veci izlet uvek je tu neki trening/sport sledeci dan, a i samo gledam da mi pretezno ceo zivot bude na zdravijoj strani a dozvoljavam sebi izlete u te stvari...Jeste da nemam fitness model defku, ali nije ni sva sreca u tome majku mu

htjela sam samo reci za mlijeko, ja osobno sam probala i bezlaktozno staviti u zobene, i ono neko rizino i svasta nesto, i efekt je potpuno isti kao s obicnim mlijekom, tako da sam shvatila da zapravo nije stvar u mlijeko vec u kombinaciji mlijeko+carbsi, a s carbsima mi je cesto problem ako ih pojedem odjednom previse, znaci imam tocno neku mjeru koju podnosim za jedan obrok/dan, iskreno utvrdjujem jos koja je, ali manja je nego sto sam ranije mislila. mlijeko samo po sebi mi nije smetnja, ako je recimo malo u kavi bez secera, bitno da nema ugljikohidrata uz to i sve pet.
al dobro ja ni inace ne pijem bas puno mlijeka, a zobene radije pecem kao palacinku ili jedem s jogurtom i slicno.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2014 at 09:53
Jutro dragi moji, htjela sam samo podijeliti s vama da sam preko vikenda odradila jedan srednje teski uspon kao od sale, znaci planinarska staza na kojoj sam bila 2-3 puta u zivotu i svaki put ispustila dusu, ovoga puta nisam mogla vjerovati ali sam do vrha dosla bez ijedne sekunde muke, da sam cak pomislila 'cek i to je to'?

Mozda je bezveze, ali meni je ovo toliko znacajno da sam sva puna ponosa na sebe i motivirana naravno svjetski da idem jos brze i bolje. Ne mogu vjerovati da sam na pocetku ovog svog puta mislila da sam u ok formi, jer je ovo sad jedno 300% bolje, zapravo ne pamtim kada sam se osjecala ovako dobro i snazno i brzo :)
osoba koja je isla sa mnom obicno ima vise konde i vitkija je i uvijek ja malo zaostajah za njom, ovoga puta je ona trazila da bi stala svako malo, a ja sam samo jurila neumorno gore. ne znam sto se dogodilo sa mnom, ali definitivno se dogodilo nesto jako dobro.

Kila imam jos dosta na sebi, ali po ovakvim stvarima znam da sam na odlicnom putu.


Ljubi vas vasa bejb :)


Edited by bejb - 27 Listopad 2014 at 09:57
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2014 at 00:36
Nekim licnim sazrevanjem sam sve vise u fazonu da je biti fit i stvar naseg osecaja i nasih fizickih sposobnosti a ne samo izgleda (napisah skoro i neki blog post, spicila me inspiracija :D) tako da skroz pozdravljam takve napretke u fizickoj spremi i funkcionalnost u svakodnevnom zivotu kao i radovanje tim sitnicama, kad smo zadovoljni svojim napretkom sve je mnogo lakse :) Samo napred :D
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2014 at 10:13
ja moram priznati da imam kriza, u smislu da se sve cesce bavim idejama da na recimo 6-8 tjedana malo jace zapnem i skinem malo vise, jer ovaj sredjeni lifestyle zasad mi je donio -1 konf.broj, bolji tonus, hrpu energije, ali priznajem da mrsavljenje ide sporije nego sto sam zamislila.

s druge strane, znam gdje su me takvi potezi u proslosti doveli prije - do ponovnoig prejedanja, a to ne zelim ovoga puta, pa jednostavno ne znam sto mi ej ciniti.
dali drzati ovo kako jest i dati si vremena jos ili malo stisnuti.
Imam prostora spustiti kalorije za jos 200-300 dnevno, i moracu to kroz neko vrijeme i napraviti samo ne znam kada je trenutak. naravno, mogla bi i vjezbe snage pojacati, ali priznajem da mi je sada to sporedno, radije zivim za planinarenje, jedva cekam vikend a u medjuvremenu gledam da sto vise hodam i krecem se.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2014 at 18:37
Sve zavisi koji si tip, meni je uvek lakse da pojacam trening i aktivnost nego da brojim svaki zalogaj i da rezem kalorije, pre svega jer mi je bazalni metabolizam nizak i onda ako samo rezem kalorije i pazim na hranu - gde da odem nize od tog bazalnog... A uvek mi je i mentalno lakse ako se vise krecem i treniram i uvek sa tim nekako imam potrebu bolje se hraniti - da bi moje telo dobijalo gorivo kakvo mu treba. Ako te mrsavljenje muci a ne bi htela previse naglo da ne bi imala te crasheve onda probaj pa spustaj kalorije polako, ili spusti deo kalorija kroz hranu a deo kalorija kroz malo vise treninga i kretnje   . Pa vidi kako ti ide, ako te puknu krize za hranom i dobijes poriv za prejedenjam promeni taktiku, sad makar znas koje si greske pravila i na sta da pazis ubuduce, dakle svesna si svojih mana pa samim tim imas i prednost nad kontroli istih :)
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 09:20
morrighan, hvala, ja sam cini mi se slican tip, bazalni mi stvarno nije nesto visok, u smislu da mi neznatna povecanja unosa vec rade razliku, a velim, sad sam 200-300 iznad bazalnog (1600 je, a ja jedem 1800-900) i kad to izrezem nemam vise sta rezati.
dakle, povecat cu vjezbanje, nema mi druge, poceti opet dizati te utege pomalo.. ili si otezati bodyweight..  nekako se sad osjecam i spremnijom za to nego kad sam pocela, jer sam u boljoj kondiciji.

inace da, taj strah da se ne slomim me bas prati, dotakla sam onu svoju tipicnu fazu u kojoj obicno odustanem, ili (rjedje) jos nastavim, naravno, suocena s time automatski se pomalo gubim.
znam da izgladnjivanje za mene nije rjesenje jer me upravo i ono u konacnici dovelo do debljanja.



Edited by bejb - 01 Studeni 2014 at 09:23
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 13:48
Originally posted by Didii Didii wrote:

 

Danas sam po prvi put kupila whey protein. Ne razumijem se toliko oko toga, interesuje me koliko da pijem i kada, s obzirom da zelim dobiti na masi, a mozda i izgubiti koji kg, ali o tom po tom. Rijec je o ovom proteinu..

http://fitness-plaza.nl/wp-content/uploads/2011/06/wheyperfectiongroo.jpg


Prije odgovora na pitanje nam prvo ovo malo razjasni Big smile

Whey ti može poslužiti nakon treninga, kao i za izvor proteina u svakom obroku (meni osobno najbolje paše uz doručak). 1-2 mjerice dnevno uvrh glave, ja bih čak bila na strani 1, a drugo kroz konkretnu hranu.

Što se karnitina tiče novac kojeg biš uložila u njega uloži u više dobre hrane Wink


 



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 14:00
Originally posted by bejb bejb wrote:

morrighan, hvala, ja sam cini mi se slican tip, bazalni mi stvarno nije nesto visok, u smislu da mi neznatna povecanja unosa vec rade razliku, a velim, sad sam 200-300 iznad bazalnog (1600 je, a ja jedem 1800-900) i kad to izrezem nemam vise sta rezati.
dakle, povecat cu vjezbanje, nema mi druge, poceti opet dizati te utege pomalo.. ili si otezati bodyweight..  nekako se sad osjecam i spremnijom za to nego kad sam pocela, jer sam u boljoj kondiciji.

inace da, taj strah da se ne slomim me bas prati, dotakla sam onu svoju tipicnu fazu u kojoj obicno odustanem, ili (rjedje) jos nastavim, naravno, suocena s time automatski se pomalo gubim.
znam da izgladnjivanje za mene nije rjesenje jer me upravo i ono u konacnici dovelo do debljanja.


 

bejb, koliko dugo već jedeš na isti način? Isti broj kcal, iste namirnice, uglavnom iste kombinacije?

Prvo, čestitam na uspješno prijeđenom usponu gore, zakon Clap Takve stvari nas i motiviraju da idemo dalje. Samo, kao da i tebi fali malo opuštanja Smile Ne zamaraj se previše, samo uživaj u novom načinu života, prihvati to kao normalno. Odustajanje? Od čega? Smile Ako ti se sviđa ovako jesti i dobro se osjećaš, čemu odustati, što ti fali?

Kada se navike razviju, nema nazad. Uživaš u tome što radiš, nađeš si neku dozu fleksibilnosti da se ne odričeš previše i samo voziš dalje. Igraš se hranom, tražiš nove kombinacije, istražuješ reakcije svog dijela. Nije to utrka, to traje i traje Wink I da te uhvati period da malo stagniraš, pa čak i da dobiješ koji kg, već sad znaš što otprilike treba jesti i raditi. Ljudi smo, svakakvi nas periodi ulove. Zato mršavljenje i treba shvatiti opuštenije, ne se grčevito držati nekog perfekcionizma.....naučiš što je dobro jesti, naučiš na što ti tijelo odgovara najbolje, nađeš kombinacije u kojima uživaš...i nema povratka nazad.


Ako ti ide sporo unatoč trudu i željela biš to ubrzati ima više načina za to. Za sada ću zaobići daljni deficit smanjenjem kcal ili povećanjem aktivnosti - možda ti samo treba jedna lagana promjena u jelovniku, čak i ne toliko vezana za restrikciju kcal. Možda tijelo samo treba osjetiti nešto drugo. Razmisli malo što i kako jedeš, u kojim vremenskim razmacima, što biš tu mogla promijeniti. Ako jedeš prečesto probaj malo smanjiti broj obroka (recimo sa 5-6 manjih na 3-4 veća) ili obrnuto - povećati na više manjih ako jedeš par većih. Ako ne jedeš dosta raznoliko probaj uvesti neku hranu koju još nisi probala ili neke druge kombinacije.

Pusti kalorije (iako su bitne na jedan način) - nekad nam treba samo jedan novi vjetar da se stvari opet pokrenu Wink



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 17:52
Gym, evo od pocetka kolovoza, 3 mjeseca, struk stoji na -4-5cm, ovisno o danu, toliko je otprilike na guzi i bokovima otislo. I kile 3, ali to me trenutno deprimira jer sam u PMS-u pa ni ne stajem na vagu, jer znamd a ce pokazati vise pa se drzim odjece, cak sam kupila i broj manju jaknu nego prije, nosim sve hlace koje nisam mogla zakopcati ranije ili iz kojih mi je sve kipilo, evo osim super fit osjecaja to su rezultati koji se vide. istina, priznajem da sam vise ocekivala do ovog perioda (planirala sam vec kupovati broj manje hlace ali za to nije vrijeme jos) ali sto je tu je, bila sam i na opustenom putovanju i necu to zanemariti.
I stoji sve sto kazes, i u pravu si, samo me strah da se ne opustim 'previse', jer sam tome sklona, znaci sav se pretvoris u proces ali onda nema ciljeva, a nekakve bi si ipak valjalo postaviti.. barem male, ne sad ne znam kakve.
meni je sad super, ono, recimo da sam se skroz uljuljkala, u svojih par kardia tjedno, vikendom jedan jaci, malo bodyweight, malo trckaranja, malo ujutro setnja na emty stomach... sve to pomalo mi super pase, zavoljela sam kardio do bola, evo ne mogu vjerovati da to govorim ali tako je, postao mi je skoro ovisnost.

i sve je divno krasno, ali znas ono, imam osjecaj da sam nasla savrseni sistem za 'odrzavanje', znaci nesto sto ce mi btii primjenjivo citav zivot da se nikad vise ne udebljam, ali.. treba skinuti ovo preostalo. a necu skinuti ako ne promijenim nekaj.. a strah me da ne pretjeram i da me ne poklopi kriza, jer trenutno nisam ni gladna ni zeljna icega posebno, ali bojim se da mi se to ne desi...jer se toliko puta vec desiloCry

tvoj savjet je na mjestu, da, bavila sam se i time, ima itekako mjesta za pomake, koketiram s idejom da obroke rasporedim na pet jer imam mogucnosti az to trenutno (radne obveze mi dopustaju to), i malo promijeniti raspored, jer meni je uglavnom dorucak proteini plus masti jer mi to najvise pase, rucak je slicno, a navecer znam priznajem mlatnuti carbse tipa krisku dvije kruha sa sjemenkama, ili musli plocicu, mozda bi samo to trebala obrnuti, znaci prostora ima... ostaje mi probati, sto drugo..
uglavnom jedem slicne kombinacije da... to isto. mozda bi mogla malo jaja zamijeniti ribom i slicno, to mi isto pada napamet, dakle vise ribe.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 597598599600601 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.