New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 582583584585586 607>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2014 at 07:07
Tako sam ja prošlo ljeto! Svaki dan laganini bicikl, plivanje, hodanje, totalno opuštena s prehranom, pojačala UH, svaki dan sladoled... - i vratim se doma s minusom na vagi i što je najbolje, minusom u cm
A trebala sam biti na održavanju!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2014 at 20:50
Auc, malo zapadala kisica, idem po nizbrdici i odjednom bum, padoh i prvo sta sam pomislio je hocu li moci odraditi jutarnji trening jer sam ogulio ruku ali naravno da cu moci!!

@Irija, bas tako, ja koji sam jos skolarac pa kad je ljeto sam do sada gubio vrijeme 10h dnevno na kompu, ali komp vise nije dio mog zivota, vec treniranje, jos 7 tjedana izdrzati i ujutro cardio, popodne utezi, a naravno iza jutarnjeg cardia uz more malo skociti odmah i zaplivati
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2014 at 08:03
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Auc, malo zapadala kisica, idem po nizbrdici i odjednom bum, padoh i prvo sta sam pomislio je hocu li moci odraditi jutarnji trening jer sam ogulio ruku ali naravno da cu moci!!

@Irija, bas tako, ja koji sam jos skolarac pa kad je ljeto sam do sada gubio vrijeme 10h dnevno na kompu, ali komp vise nije dio mog zivota, vec treniranje, jos 7 tjedana izdrzati i ujutro cardio, popodne utezi, a naravno iza jutarnjeg cardia uz more malo skociti odmah i zaplivati



Heheheheh ovaj dio mi je vrlo poznat..kad god se desi ozlijeda..prvo mi pada na pamet hoću li moći vježbati taj dio haha :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2014 at 17:04
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Auc, malo zapadala kisica, idem po nizbrdici i odjednom bum, padoh i prvo sta sam pomislio je hocu li moci odraditi jutarnji trening jer sam ogulio ruku ali naravno da cu moci!!

@Irija, bas tako, ja koji sam jos skolarac pa kad je ljeto sam do sada gubio vrijeme 10h dnevno na kompu, ali komp vise nije dio mog zivota, vec treniranje, jos 7 tjedana izdrzati i ujutro cardio, popodne utezi, a naravno iza jutarnjeg cardia uz more malo skociti odmah i zaplivati




Heheheheh ovaj dio mi je vrlo poznat..kad god se desi ozlijeda..prvo mi pada na pamet hoću li moći vježbati taj dio haha :)



Tak i ja prije nekih mjesec rana, rastepem se cijela na skliskim stepenicama na poslu i udarim jako u koljeno.
Prva misao je bila - "samo da mogu raditi čučnjeve Božeee!!!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2014 at 14:25
Originally posted by Irija Irija wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Auc, malo zapadala kisica, idem po nizbrdici i odjednom bum, padoh i prvo sta sam pomislio je hocu li moci odraditi jutarnji trening jer sam ogulio ruku ali naravno da cu moci!!

@Irija, bas tako, ja koji sam jos skolarac pa kad je ljeto sam do sada gubio vrijeme 10h dnevno na kompu, ali komp vise nije dio mog zivota, vec treniranje, jos 7 tjedana izdrzati i ujutro cardio, popodne utezi, a naravno iza jutarnjeg cardia uz more malo skociti odmah i zaplivati




Heheheheh ovaj dio mi je vrlo poznat..kad god se desi ozlijeda..prvo mi pada na pamet hoću li moći vježbati taj dio haha :)



Tak i ja prije nekih mjesec rana, rastepem se cijela na skliskim stepenicama na poslu i udarim jako u koljeno.
Prva misao je bila - "samo da mogu raditi čučnjeve Božeee!!!"



Hahah fora :D meni jučer četka pod nokat se zabila nateko mi je palac :D dobro je udem sretan da nigdje ne sudjeluje :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2014 at 22:36
Da ne otvaram novu temu...dal vama milbona ima čudan okus?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2014 at 23:44
Da ;) promjenili su je jbga :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 06:58
da,čudan?!
ja sam već negdje pisala da je to najodvratniji sir koji sam ikad jela :(

dobar je jedino ako ga smiksaš s nečim,ja ga koristim za lchf peciva od zobenih
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 07:33
Ma neka je naj odvratniji..ali ima najjači sastav... :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 07:38
Ja sam ju uzeo neki dan, stavio u blender s višnjama....imala je takav miris da sam pomislio da je mikser otisao kvragu, al jučer kad sam ju probao samu...imala je taj okus, kao po nečem zagorenom
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 09:33
mett,prijatelju,najjači sastav je od kumice s placa,sir i vrhnje,nema bolje,sve ostalo je čista kemija

Edited by baba44 - 10 Lipanj 2014 at 09:33
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 12:02
Baba draga od kemije su najboljji rezultati LOL A što se tiće zdravlja idemo na tržnicu haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 16:51
Meni nema uopće čudan okus. Sad ju ćak s guštom jedem samu, bez ičega, samo me živcira to što je pre gusta pa kad ju miksam s nečim dodajem vode.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 19:33
Bolje dodat mlijeka, ukusnije je

Ja radim super savijacu od milbone u integralnim korama i jos naribam tikvica, ko bog :D
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 20:17
Mlijeko ne jedem/pijem, a i to su mi dodatne kcal
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2014 at 20:18
Evo u subotu Milbona 6,99kn - ovog puta ću se tuć ako treba da ulovim koje pakiranje     
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 582583584585586 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.