New Posts New Posts RSS Feed - Smršaviti, a jesti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Smršaviti, a jesti?

 Post Reply Post Reply
Author
ParaNO1d View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ParaNO1d Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Smršaviti, a jesti?
    Posted: 12 Listopad 2016 at 20:07
Pozdrav svima.
Imam 28 godina i radim u IT-u. Posao zahtjeva puno sjedenja i kile su se nakupile. Prije sam pio jako puno Coca-Cole i jeo junk food pa na 180 cm trenutno imam 92.5 kg. Nisam krupan, ruke, noge su normalne ali imam trbuh i to okrugao kao Obelix.
Prije sam išao u teretanu i kad se počnu vidjeti rezultati odustanem, krenem opet upoznam curu u teretani i opet prekinem, krenem opet onda zbob posla nisam stigao...
Sad sam napokon odlučio reći dosta i posvetiti se teretani.

Plan je dobiti definiciju i utegnuti se te skinuti trbuh, ne tražim nikakve extra rezultate niti mi je cilj pločice.
Sad pitanje planiram 3 put tjedno u teretanu i prvi mjesec sam mislio sam traka za trčanje i orbitrek kako bih otopio mast, a onda bih ubacio ostale vježbe.

Doručak mi je obavezno integralno pecivo ako ga već jedem, par puta tjedno 2 kuhana jaja, BioAktiv LGG, voće (banane, jabuke). Dakle to jedem dok sam na poslu, otprilike 2 puta za vrijeme radnog vremena i onda doma ručam (dakle jedem sve ono što je doma skuhano, tako da tu nemam puno opcija), ne večeram nakon 18 sati više ništa. Još sam mislio ubaciti whey nakon treninga, sad trebam li nešto promijeniti ili nešto dodati?

Hvala svima na pomoći, svi komentari su dobrodošli
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2016 at 07:35
Povrće.
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2016 at 21:22
1. Odmah kreni sa treningom utega
2. Nemas dovoljno bjelancevina u prehrani, svakako u dorucku ako ces vec jest integralno pecivo, dodat nekakva pileca/pureca prsa u ovitku, ili sunku.
3. Povrce svakako.
4. Ubacit jos nekakav obrok u danu, po mogucnosti proteinski, recimo posni sir prije spavanja
5. Whey protein poslije treninga nece skodit, tim vise jer ti kao sto sam i rekao zasigurno fali bjelancevina
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2016 at 14:43

Para...   možeš li navesti 2 dana kako jedeš? Onako, što posloženije po obrocima...doručak ovo, ručak ono, međuobrok...

E, i što se ručka tiče...naslušala sam se tog "jedem što je skuhano, pa se vi mislite" :D Bilo bi dobro da bar okvirno napišeš što ulazi u to skuhano...da li se tu da izvući nešto korisno..i koliko je to količinski...bar otprilike...come on....morate malo probudit tu svjesnost o tome koliko di čega ima ;)


I hvataj se opterećenja, da. Odmah.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2016 at 23:49
Gynka.drago mi je sta ima starijih clanova jos uvik aktivnih obde 👍👍👍
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2016 at 13:06

;) zmajuuuu, pa di si ... :)

Vidiš....ima pa me nema..al me uvijek ima :D i kao što vidiš....uvijek pišem isto :D
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2016 at 11:10

ne znam šta da napišem pa sreću izražavam slikovno
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2016 at 14:14

A nemoj me.... :D :D     Pa avangarde, ti si živa! :D


Kakvo je ovo spontano okupljanje odjednom? [<:o)]

Ode tema u klinac, a gle nas :D

Happy to see you again ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2016 at 15:09
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


A nemoj me.... :D :D     Pa avangarde, ti si živa! :D


Kakvo je ovo spontano okupljanje odjednom? [<:o)]

Ode tema u klinac, a gle nas :D

Happy to see you again ;)




Edited by avangarde - 27 Listopad 2016 at 15:10
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.