New Posts New Posts RSS Feed - pomoć pri izradi plana prehrane..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoć pri izradi plana prehrane..

 Post Reply Post Reply
Author
kuzisne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2016
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kuzisne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoć pri izradi plana prehrane..
    Posted: 25 Rujan 2016 at 16:46
Pozdrav, nabio sam dobre mase i želio bih se izrezati. Imam 171cm i 86kg.
Na masi sam jeo cca 3300 kalorija dnevno, od tog cca 280g proteina, 360g uljikohidrata i maksimalno 70g masti.
E sad, po TDEE kalkulatoru za gubitak masti trebalo bi mi 300g proteina, 115g masti i 130g ugljikohidrata te 2600 kalorija.
Načelno, ja se s tim slažem, dakle sa malim povećanjem masti,a smanjenjem ugljikohidrata. Složio sam neki okvirni plan prehrane,a imam problem u tome što masti ne uspjevam podiči iznad nekih 80g,a ugljikohidrate smanjiti na manje od 150. Kalorije se također drže na nekih 2900.
To bi izgledalo nekako ovako:
-Na tašte kreatin sa aminokiselinama (smatram da kreatin na defki ne može odmoć)
1. 100g zobenih sa mlijekom i mjericom wheya
2. kajgana od 4-5 jaja (cjelih)
3. ručak- 300g pilećih prsa i 50g riže, povrće
4. trening- pwm- mjerica i pol wheya, 20g dekstroze, kreatin, aminokiseline
5. voćna salata od jabuka, dinja, jagoda, mandarina..uglavnom bez banana. Cca 200g salate
6. 200g pilećih prsa s povrćem
7. Šaka badema, žlica kiriki maslaca ili sl.
8. 500g posnog, malo aminokiselina.

Gdje bi tu bilo prostora za unaprijeđenje? Razmišljao sam o recimo žlici maslinovog ulja iako ga ne preferiram al ajde..

help
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2017 at 19:59
ako ne preferiras maslinovo ulje, pojedi žličicu kokosovog ulja fino je, a jako pomaže na defki ima niz pozitivnih učinaka, a jedno od njih je i potpomaganje u skidanju masnog tkiva. za dorucak umjesto zobenih probaj jesti protein i mast, mene npr 3 jaja sa maloo špeka drži oko 4h sitom, za razliku od zobenih nakon kojih budem gladna nakon 2h
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.