New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana za skidanje masnih naslaga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana za skidanje masnih naslaga

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana za skidanje masnih naslaga
    Posted: 29 Svibanj 2016 at 18:01
Pozdrav 186 cm 78 kila s puno sala
Obrok 1 5 sati 3 bjelanca i 1 zumanjce
Obrok 2 10 30 salata 200 gr tune 20O gr krastavaca i rajcice
Obrok 3 14 sati 100 gr posnog sira
Obrok 4 18 sati 150 gr mesa salata i 80 hr rize
Obrok 5 19 30 150 gr posnog
Inace radim fizicki posao u skladistu i oajecam slabost o ovakvom prehranom jeli mislite da je to zbog redukcije ugljikohidrata
Back to Top
st_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote st_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2016 at 14:51
Premalo jedeš, tijelu trebaju uH za energiju, nastaviš li ovako tijelo će energiju koju bi inače uzelo iz masnih naslaga uzeti iz mišića. Znači, jedi više uH
Back to Top
WebShopMaster View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WebShopMaster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2016 at 10:05
Ti ne unosiš nikakve ugljikohidrate u prvom djelu dana. Ne možeš očekivati da će tvoje tijelo imati energiju ako je ne unosiš. To ti je kao da ideš na put od 100km, a u autu si natočio samo 2 litre benzina! :)
Back to Top
pant3rica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pant3rica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2017 at 23:38
može uzimat neke masti ako su već smanjeni uh..super je panceta makar kao nadomjestak UH il maslac da jedeš, imaš ga na kile uzet pa ga drži na poslu Myprotein ima akcija stalno na te maslace, da se pogledat malo. Makar da njih unosiš ako je premalo uh u ishrani
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2017 at 18:59
WebShopMaster,sreco,ketoza je prirodno stanje čovjeka kad nema pristup energiji iz ugljikohidrata,ako nema energije,koristit ce ju iz vlastitog sala,jer to salo necemo sluzi,kad dođe glad,koristit ce to...pa sta ljudi misle cemu sluzi salo na tijelu,da ruzno izgleda? pa to je energija isto ko i porcija banjaluckih cevapa,samo sto je drugacije prirode i teze je dostupna...
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Ivonica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 20 Travanj 2016
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivonica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2017 at 10:41
Warior98, misliš li da je moguće postići ketozu uz toliko zelenjave i riže?
Proud member of National team.
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2017 at 16:07
Riža je nekih 23 grama UH. 200 grama salate je ispod 10 grama. To je sve zajedno ispod 50 grama sto je duboka ketoza,sto se UH tiče. ALI,previse je to proteina,ja neznam koliko je tu masti ali mislim da je 10-20 posto masti sto je pre pre pre premalo za ketozu. Ovak ce tijelo kroz glukoneogenezu dobiti pristup glukozi,odnosno pretvarat ce proteine u glikogenske amino kiseline. Ketoza je stanje kad tijelo funkcionira na vecini energije koja dolazi iz masti.
Stoga,ovaj gore meni je samo low carb meni,ali ni blizu ketoze. Badava restrikcija UH ako nejde uz to i restrikcija proteina. Lijep pozdrav!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
xena1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xena1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2017 at 22:47
Bok ljudi.Nova sam ovdje i interesira me kako da skinem salo sa trbuha i bokova.Inače jedem 5-6 obroka dnevno složenih po nutricionističkom planu i dosada sam u godinu i par mjeseci skinula 23-24 kg.Ostalo je za skinuti još 10 pa sam i dalje na tih 1500 kcl.Upisala sam i zumbu prije mjesec dana i vide se rezultati na tjelu no gore navedeni djelovi i dalje ne mrdaju.Hvala unaprijed na pomoći....
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2017 at 10:06
Ako su to kalorije u deficitu,povisi kalorije i uvedi trening s otporom nekoliko puta tjedno. Uglavom,trening s otporom je rjesenje.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
xena1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xena1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2017 at 19:48
puno hvala na odgovoru....
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2017 at 22:44
ispričavam se duboko,nisam znao da ste majka troje djece,uputio bih Vam dublje poštovanje,a ne samo "povisi kalorije" !
Moja iskrena isprika!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2017 at 14:49
Originally posted by xena1 xena1 wrote:

Bok ljudi.Nova sam ovdje i interesira me kako da skinem salo sa trbuha i bokova.Inače jedem 5-6 obroka dnevno složenih po nutricionističkom planu i dosada sam u godinu i par mjeseci skinula 23-24 kg.Ostalo je za skinuti još 10 pa sam i dalje na tih 1500 kcl.Upisala sam i zumbu prije mjesec dana i vide se rezultati na tjelu no gore navedeni djelovi i dalje ne mrdaju.Hvala unaprijed na pomoći....

Pozdrav xena1,

generalno receno, vise aktivnosti ili jos malo srezati hranu.
Ali u ovom slucaju, ako je moguce, ja bih radije dodao jos aktivnosti!


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
tuzna15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2017
Location: Bosna
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tuzna15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2017 at 20:54
Izvinite ali meni treba pomoc..Oko 2 sedmice nakon home treninga primjetila sam da mi je desna noga sira od lijeve noge(samim time i desno dupe vece od lijevog).Sta da radim?Da li da forsiram desnu nogu vise od lijeve da skinem salo ili?
Eh da je tuga snijeg..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.