New Posts New Posts RSS Feed - Još jedan novi član:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Još jedan novi član:)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Becca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Becca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 10:24
Auu...ovaj mi pokazuje 1800 kcal, a ja sam prije uzimala 1400-1500kcal..
Ovaj je tvrdiš među tačnijim?

Edited by Becca - 06 Veljaca 2016 at 10:24
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 12:52
dobro nam dosla :₩
jedes premalo, a glupisti vjerojatno.. koliko si visoka, tezina, dob? daj malo napisi o sebi
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Becca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Becca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 18:51
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

dobro nam dosla :₩
jedes premalo, a glupisti vjerojatno.. koliko si visoka, tezina, dob? daj malo napisi o sebi



visoka 168, težina 60 kg. 31 god.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2016 at 11:01
@Becca Moj ti je savjet da se kao početnica ne zamaraš brojanjem kalorija.Bilo koju pozitivnu promjenu koju napravis za svoje tijelo vidjet ćeš rezultate.Hrani se pravilno,5-6 obroka dnevno,jedi više proteinsku hranu,UH po potrebi i zdravih masti i treniraj i vidjet ćeš napredak samo ne odustaj. :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2016 at 11:06
Originally posted by Becca Becca wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

dobro nam dosla :₩
jedes premalo, a glupisti vjerojatno.. koliko si visoka, tezina, dob? daj malo napisi o sebi



visoka 168, težina 60 kg. 31 god.


znaci cca Bazalni je oko 1500.. i sad pogledaj koliko trosis treningom i aktivnostima, i jedi kalorijski izmedju toga.. znaci cca 2000kcal za pocetak pa postupno smanjivat, vidjevsi kako tijelo reagira
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2016 at 11:45
Back to Top
Direct Link To This Post Ririqiueen 05 Veljaca 2016 at 22:22 Edit Post Edit Quote Ririqiueen Quote Post Reply Reply
Pozzz Nova sam pa bi bila zahvalna na svakom savjetu Ugl...visoka sam 172 cm i imam 75 kg sto nije lose za moju visinu ali uvjek sam varirala 60 65 kg i onda. Je ovih 75 za mene drasticno jer se debljam na najgorim podrucjima..trbuhu sto mi je najbolnija tocka pa rukama n 2 pa noge I vec duuuugo duuugo vremena se zelim pokrenut i nikako bas nikako nemogu i eto dns sam kao pocela..napravila sam brijem 100 cucnjeva i skakala na uzetu al obzirom da godinama nisam nikad vjezbala imam upalu misica nemogu se pomaknut s kreveta...imam neki cudan osjecaj u nogama nesto kao bol al opet nije bol ma nezzz ugl ..svesjna sam i znam da krivo radim posto sam pocetnica moze li mi neko dati par vjezbica da se malo ufuram ..uže mi je prednost jer mogu doslovno cijeli dan skakat al nemam kondicije Htijela bi smrsavit 10 kg al neznam kako ..bojim se neuspjeha s moje strane jer sam jako labilna i brzo odustajem. Bojim se da nece bit rezultata Molim vas lijepo za svaku pomoc ili savjet Nasla sam na netu 31 day squat challenge Prvi dan 50 Drugi 60 Treci 70 Cetvrti odmor Itd Dal neko misli da je to mozda previse posto sam doslovno dns pocela vjezbat .. Dont judge,help pls
Ririqiueen
05.02.16. u 22:19
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2016 at 08:50
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

@Becca Moj ti je savjet da se kao početnica ne zamaraš brojanjem kalorija.Bilo koju pozitivnu promjenu koju napravis za svoje tijelo vidjet ćeš rezultate.Hrani se pravilno,5-6 obroka dnevno,jedi više proteinsku hranu,UH po potrebi i zdravih masti i treniraj i vidjet ćeš napredak samo ne odustaj. :)

kod pocetnika je problem sto nemaju osjecaj koliko zapravo pojedu, ja mislim da joj je bolje da se
pocne navikavati na brojanje
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2016 at 08:51
Originally posted by Becca Becca wrote:

Auu...ovaj mi pokazuje 1800 kcal, a ja sam prije uzimala 1400-1500kcal..
Ovaj je tvrdiš među tačnijim?

da, oko 1800 minimum
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2016 at 09:13
Nebi se slozio da je 1800. Veliku vaznost u izracunu BM ima udio masnoca u tijelu. Znaci da osoba od 70kg s 25%BF ne moze imat isti BM kao osoba iste tezine s 10% BF.
Back to Top
Becca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Becca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2016 at 11:35
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

Originally posted by Becca Becca wrote:

Auu...ovaj mi pokazuje 1800 kcal, a ja sam prije uzimala 1400-1500kcal..
Ovaj je tvrdiš među tačnijim?


da, oko 1800 minimum


Meni se u praksi pokazalo da 1800 previše (ganjala sam kalorije i te stvari prije godinu-dvije, tako da još uvijek napamet znam otprilike koliko koja hrana ima kalorija). 1800 je 100% barem 200-300 kcal više nego meni treba..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.