New Posts New Posts RSS Feed - Battery BCAA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Battery BCAA

 Post Reply Post Reply
Author
Poseidon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2015
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poseidon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Battery BCAA
    Posted: 27 Kolovoz 2015 at 18:31
treba mi pomoc;
naime, jedna prijateljica prodaje bezokusni bcaa od battery za 75 kn jer njoj je odvratno i ne zeli to uzimati, a kako ja nemam iskustva s bcaa, tek sam usao u cijeli taj svijet, recite je li mi se isplati uzeti taj bcaa? dobre je kvalitete?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2015 at 18:52
Što se kvalitete tiče, ako je BCAA, onda je BCAA, neovisno o brandu, tako i tako za sve njih prah pravi nekoliko firmi diljem EU, ovi samo stave svoj brand i eventualno okus.

BCAA je jedan od korisnijih suplemenata, okus gradi karakter i teško se topi (osobno koristim samo iBCAA upravo zbog ovog razloga)

Da li se isplati, ovisi o količini koju dobiješ za te pare, realno ne vrijedi platit više od 250kn/kg za BCAA, 280kn/kg za iBCAA.
Back to Top
Poseidon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2015
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poseidon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2015 at 19:03
@goranchero
a reci mi gdje ti uzimas tako jeftino? i ja bih :p
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2015 at 19:06
Nezgodno pitanje pošto fitness.com.hr ima svoj webshop, pa ne bih htio reklamirati ijednu drugu online trgovinu ovdje.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.