New Posts New Posts RSS Feed - Paleo ishrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Paleo ishrana

 Post Reply Post Reply Page  <1 789
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 23:09
ja imam od Z Konzepta, sad znaš da ga ne kupuješ. ja budala nasjela na lijepe propagande na pakiranju creamy taste full chocolate flavour with stevia pure whey protein itd........bez okusa sojin jeftinjak iz dm-a it is
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2015 at 23:49
ja najvise volim procitati iskustva ljudi pa onda otprilike procjenim jel bi mi nesto odgovaralo jer ove stvari kaj pisu na pakiranjima je bas to, lijepa propaganda, svatko hoce prodat svoj proizvod
"Ubung macht den Meister"
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2015 at 11:16
ma da, to je sasvim jasno ali ionako na svima njima to piše a i ljudi imaju različit ukus i toleranciju na slatko....različito raspoznaju kvalitetu itd. odsad jedina propaganda je "tasteless" i sastav nutrijenata i aminokiselina. ionako stojim iza toga da što više ih čupam iz hrane to bolje, a zasladit si whey mogu i sama pogovoto nakon treninga kad ga jedino i pijem. jednom sam naletila na tako lošu subliminalnu reklamu na stranici od proteina.si gdje su pisali neki članak o količini proteina na dnevnoj bazi i neki lik je komentirao da se zapravo može ta količina unijet u 3 obroka tak nešto....i oni su mu odgovorili potpuno krivi odgovor samo da bi usporedili u primjeru posni sir i Prolong kojeg prodaju da bi ljudima palo napamet: oh pa nemoram posni mogu kupit prolong....strašno...ak me kužiš :) 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2015 at 11:43
slazem se, ali ako od 10 ljudi, njih 8 kaze da im je proizvod odlican, onda ga vrijedi probati, jos pogotovo ako postoji neka manja kolicnina, a vecina ih ima i mala pakovanja.

Danas ima toliko tih brandova da se jednostavno pogubis.. zato je moja preporuka da se drzis onih koji su tu vec godinama poznati: npr. BioTech, Dymatize, Optimum Nutrition, Twinlan i mozda jos dva-tri..

a cuj, neinformirane ljude je lako navuci na svasta.. oni koji neznaju (ili koji su lijeni malo se pozabavit kuhinjom) da se i vise nego dovoljna kolicina nutrijenata moze unesti putem obicne hrane, ti ce kupovati hrpu suplemenata...
naravno, ovo se ne odnosti na profi bildere i one koji tako zele izgledati jer to su ipak extremi i za tako izgledati ipak i uz obicnu hranu trebas unositi hrpu umjetnog smeca u sebe

a kad smo kod sira, rade ja pojedem domaci svjezi sir (pa neka je on i nesto masniji) nego kupovni posni
"Ubung macht den Meister"
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2015 at 18:23
za domaći sir se slažem, kad od moje babe sestra donese domaće namirnice sa farme (svježe zaklane i tak) zna se da se nema po što ić u dućan, domaće koke, jaja sirevi jabuke....samo što je to nažalost rijetko pa je interspar izvor moje prehrane :/ ali dapače niš ne smeta i ako je koji polumasni sir na akciji njega grabim.
od suplemenata podržavam većinom neke vitamine i minerale za određene slučajeve jer ima kvalitetnih firmi i osobno kanim trošiti vitamin d k plus kalcij, a ove suplemente iz fitness šopova samo whey da imam pri ruci. ukusi su različiti, kvaliteta je ionako upitna kod svakoga i nemora imat veze sa cijenom, ali najviše obraćam pažnju na nutrijente i "čistoću" wheya....ovo što ljudi ocjenjuju, razumijem da je pametnije poslušat većinu nekad (mada ovisi i koga) ali meni je onaj jeftinjak iz dm-a sa jako lošim rejtingom bio jako dobar recimo....a profićima je whey kao čaša vode nama normalnima, dok je igla u butini kao nama whey :D to je priča za sebe, oni najčešće žure prije natjecanja i to im je posao pa ih većinom tak boli k***** kakvi su tokom godine....ili su potpuni frikovi sa gomilom lijekova i suplemenata da su zaboravili kako jabuka izgleda :D malo tko ostane normalan nakon tih tortura i stresova što za tijelo i psihu...pa održavanja niskog bf-a kroz duge periode i konstantno dehidriranje zbog naslikavanja....podivljaš jednostavno
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 789
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.