New Posts New Posts RSS Feed - Fitness odjeca, obuca - AKCIJE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness odjeca, obuca - AKCIJE

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness odjeca, obuca - AKCIJE
    Posted: 30 Ožujak 2012 at 16:17

ako netko zna/primijeti gdje i kad su po gradovima (ja sam iz zagreba) akcije ili sniženja za fitness opremu, odjecu i sl. nek tu javi, please. Smile

i jedno pitanje - jeste li ikad posumnjali je li original oprema (konkretno se radi o torbi za trening) kupljena u top sportu?
naime, ja sam kupila (navodno) nike torbu za trening i odmah mi je bila malo cudna jer je bila nepravilno štepana i sl., neki sitni koncici virili... da bi se za 10-ak dana vec ciferšlus strgao. Cry pa malo mi je to rano za torbu iz bilo kojeg ducana. znam da je to sve manje bitno, motivacija ne pada zbog toga LOL ali eto, da ne dajemo novac bezveze.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 16:42
ma moze bit i falsa i original al i njima u tvornicama neki komadi budi nepravilni pa je to skartna roba ali cak i to nalazi put do ducana jer neki kupuju to za jeftinije pare a prodaju po jednakoj cjeni ka da je dobra roba
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 17:30
Ne znam dal' postoji još uvijek onaj outlet ducan sportske odjece u Draškovicevoj preko puta fontane.
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 17:34
postoji, ja sam bila, al im je izbor prilicno sužen, posebno za žene!
u novom city centru east, u hervisa je popust ne dosta toga prilikom otvaranja. traje do 1.4.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 10:54
Da, outlet u Draškovicevoj ima ok stvari, ali mene najcešce zakinu brojevi, sve nešto na popustu L, XL

Imaš i outlet u Buzinu, tamo je recimo najveci izbor tenesica, a što se tice odjece, više su se orijentirali nekako na mušku (barem kako sam uspjela prošli put vidjeti), ali kad tamo naidješ na sniženje, onda je to mrak - bila sam si kupila Nike hlacice zadnji put po 49kn (jer su bile xs, pa to dosta cesto snize).

No, kako god bilo, na placu na Borongaju možeš naci sve marke, trenirke izgledaju predobro, ne možeš skužit jel su uopce fake ili ne, možeš dobit super cijenu ! Generalno, kad gledaš nekad i po ducanima koji bi trebali imati pravu robu, baš kako si rekla, možeš dobit šrot, a platit ohoho.. Tako da, nije ni ovo loše, baš cu ic pogledat ovaj tjedan što ima.


Edited by zika - 01 Travanj 2012 at 10:56
LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 14:06
Originally posted by zika zika wrote:


Imaš i outlet u Buzinu, tamo je recimo najveci izbor tenesica, a što se tice odjece, više su se orijentirali nekako na mušku (barem kako sam uspjela prošli put vidjeti), ali kad tamo naidješ na sniženje, onda je to mrak - bila sam si kupila Nike hlacice zadnji put po 49kn (jer su bile xs, pa to dosta cesto snize).
Da, taj u Buzinu sam vidio izdaleka, i uvijek me zanimala kakva je ponuda unutra. Cesto sam prolazio autom, ali nisam nikad stao. Sad možda i budem... 

Takodjer, imate Wulf Sport u Stupniku pored Mercatone-a... oni vam imaju veliku ponudu tenisica, trenirki, majica i sl.. isto po super cijenama.. obicno bude Reebok, Adidas i sl. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 14:40
pa super, hvala! Big smile 
da, meni ni najmanje nije jasno kaj je s tom torbom, al ocito je ili fejk ili lošija izrada. iako mislim da moraju imat iste standarde izrade u kojoj god zemlji radili... platila sam je 280kn, a oblika i velicine je kao muška torba za trening. dok one malo manje, više ženske torbe su bile izmedju 400 i 500kn, isto Nike.
 
a ima u teretani Coner u Sheratonu nešto muške i ženske Reebok odjece, 80% snižene. našla sam si neku majicu xs velicine, 60kn Smile
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 15:14
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

našla sam si neku majicu xs velicine, 60kn Smile

xs? Shocked
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 17:52
da, zakaj cudno? kaj si ti mislio da sam vec nabila prsa i trbušnjake? Tongue
ma tam su si valjda svi prehoch da bi si pogledali odjecu pa sam si to našla. LOL

Edited by LolitaInChains - 01 Travanj 2012 at 17:59
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 09:54
Lolita, ja sam išla u Coner isto

Thorn, i moj broj je XS
trš
doduše, u zadnje vrijeme me steže u ramenima, mislim da cu cak prijeci i na S

Edited by zika - 05 Travanj 2012 at 09:57
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 09:57
Originally posted by zika zika wrote:

Lolita, ja sam išla u Coner isto

Thorn, i moj broj je XS
trš

doduše, u zadnje vrijeme me steže u ramenima, mislim da cu cak prijeci i na S


pocnite jest LOL

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 12:32
Originally posted by zika zika wrote:

Lolita, ja sam išla u Coner isto

Thorn, i moj broj je XS
trš
doduše, u zadnje vrijeme me steže u ramenima, mislim da cu cak prijeci i na S
 
 
ma daj! Big smile znaci, više ne ideš? kak to? meni je teretanica simpa. al je mala, tj. dosta cesto su trake za trcanje zauzete i samo jedan steper... no, nema veze kad mi mama to placa. Smile
 
 
Thorn i Davor, pa daaa, koji broj bi trebale nosit? ja sam 165cm visoka, a sumnjam da je Zika 185cm npr.
neke marke imaju dost velike te XS brojeve - užas Confused, a neke imaju male S tak da je to relativno.


Edited by LolitaInChains - 05 Travanj 2012 at 12:32
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 12:50
Imala sam preko faksa 3 godine, možda smo se i srele nekad ako si išla prije
Osobno nikad nisam stala na traku, moj je bio veslacki ergometar tamo u kutu
Besmisleno mi je trcanje na traci, eventualno neko hodanje uz nagib pa da uzmeš bucice u ruku...

Mala je teretanica, ali ionako u treninzima najviše koristim šipke, bucice, lat, leg press, smith za iskorake i tu i tamo neku u prolazu ovisno o treningu...

Kako ti se zove trenerica?

Volim kad su mi majice uz tijelo i tad sam si baš sexy , ali da, ovisi jako o proizvodjacu. Što se tice Nike-a npr. njihovo uvijek xs uzimam jer imaju "pametne" modele - uske, a dugacke...
Inace sam 175

Od ELFS-a kupujem M
Toliko o tome
LiveStrong
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 13:09
a ne, pocela sam zadnjih mjeseci prošle godine ici, al samo par puta tjedno. Ermm a redovito tek ove godine. sad ovisi do kad si bila na faxu. da da, znam da jedan fax ima tamo pretplatu. Smile a i dosta firmi!
joj, tam ide jedan zgodni decko, necemo napisat koji, haha. znam ga inace iz vidjenja.
 
ma daj, pa ja mislim da je korisno nekom tko treba skinut kalorije/masnog tkiva ili? a skida se trcanjem i mišicna masa, brijem? Confused
 
koja trenerica? iz Jumpa s onih workout programa misliš? to je Maja, rekli su mi da je '89. godište. Smile
 
joj da, Nike ima grozno cudne modele i XS kao da nije XS...
 
ah, niš cudno. ja još nemam niš od njih, al znam da npr. Skoko napravi uvijek neki extra mali model haljine za curu u kojem nemre disat. ah, ti dizajneri... Smile
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 13:45
Ma nemam ništa protiv trcanja, nego govorim za sebe osobno što se tice trake.
Ali definitivno cu radije biti za neku kombinaciju jog-a i sprinta kojih 15-20 minuta dnevno/par puta tjedno, nego trcanje sat vremena...

Aha, ako je trenerica s programa onih, onda ju ne znam. Oni su svi poceli tek u 9.mjesecu prošle godine, a ja sam prestala ic u 12.mjesecu u teretanu, a tamo treneri tih programa nisu zalazili.

LiveStrong
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 14:00

pa istina, sprint je efikasniji. Big smile ma tak sam se izrazila za trcanje - mislila sam na razlicit intezitet, prvo kratko slabijeg inteziteta pa srednji pa sprint pa srednji. pisalo da sam sagorila 850kcal, sad ne znam koliko je to tocno. vjerojatno približno jest, s obzirom na moj izgled i žuljeve na stopalima pa cak i neki muskulfiber drugi dan.

 
 
ma na te programe idem u FC Jump, tu kod sebe. to mi blizu. a ovo u Coneru samo u teretanu. tam je trener Igor i još dvojica - jedan viši, nabildani i jedan malo niži. super su svi! i da, mislim da ovaj zadnji drži aqua fitness programe, a Igor je rekao isto da mu pocinje trening u 20h pa mi se cini da vodi aerobic programe. Smile


Edited by LolitaInChains - 05 Travanj 2012 at 14:01
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.