New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta za debljanje vs. čajevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta za debljanje vs. čajevi

 Post Reply Post Reply
Author
Cherry_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cherry_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dijeta za debljanje vs. čajevi
    Posted: 21 Travanj 2014 at 23:51
Nova sam na ovom sajtu i nakon mnogo pretrage nisam nasla odgovor na moje pitanje, tj. kako uskladiti dijetu za debljanje sa terapijom pomocu cajeva? Svaki dan trebam piti 1.5 litar cajeva a u pitanju je pirevina i mjesavina za ciste. Ta mjesavina je prilicno jaka, kad sam pila par puta nisam imala bas apetit. Posto zelim tek da krenem s tim, kao i sa dijetom za debljanje treba mi savjet i misljenje oko toga da li cu uspjeti oboje istovremeno? Da li cajevi uticu na apetit i kilazu, tj. jel tad se jos teze udebljati? Unaprijed se zahvaljujem svima koji odgovore.
Back to Top
leona11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leona11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 00:22
Frendica mi je pila te čajeve, izgubila je apetit također, no njoj je to dobro došlo jer je htjela skinuti par kg. Izračunaj si BMR i TDEE, dodaj 500 kcal. Pokušaj si ubaciti 3 obroka i 2-3 međuobroka (sušeno voće, sjemenke i orašasti plodovi). Ne preskači obroke, ubaci zdravih masti, da ipak to ide na račun mišićnog a ne masnog tkiva. ubaci masnu ribu (losos, skuša, tuna), kikiriki maslac, jaja, voće- avokado i banane...
Back to Top
Cherry_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cherry_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 00:35
Hvala puno na savjetima. Razmisljam ako i izgubim apetit postoje nacini da ga vratim, ali me zanima da li ce se kalorije koje dobijam ishranom teze primati ili gubiti zato sto pijem toliko caja?
Back to Top
leona11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leona11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 00:46
koliko ja znam, čajevi ti samo mogu ubrzati metabolizam i smanjiti apetit...al mislim da broj kalorija koje uneseš moraš ipak potrošiti da bi ih izgubila

Edited by leona11 - 22 Travanj 2014 at 00:48
Back to Top
Cherry_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cherry_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 00:55
Bas kao sto si rekla, cajevi ubrzaju metabolizam a brzi metabolizam brze trosi kalorije, znaci cajevi ipak uticu na potrosnju kalorija? ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2014 at 13:33

Smile

Cherry, a da probaš jednostavno više jesti od ovoga kako sada jedeš pa sama sebi odgovoriti na pitanje? Smile To "što ako" pitanje se najbolje rješava testiranjem. Nisi još ni krenula jesti više, a već se pitaš kakav će efekt imati čaj. Ne znam kakav bi to efekt trebao biti ako se pobrineš da dovoljno pojedeš na dnevnoj bazi, odnosno da pojedeš iznad onog što ti treba da biš ostala na trenutnoj težini. Da čajevi takvo čudo rade sami po sebi svi bi ih pili na litre dnevno.


Može par primjera jelovnika?









"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2014 at 21:00
Samo povecaj unos hrane, a cajevi ne bi trebali utjecati na to...

Ako se zelis udebljati neka ti jedenje bude obveza koje se moras pridrzavati, ali da bude zdravo naravno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.