New Posts New Posts RSS Feed - Dešifrirajte mi recept
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dešifrirajte mi recept

 Post Reply Post Reply
Author
StipeP View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote StipeP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dešifrirajte mi recept
    Posted: 04 Studeni 2014 at 19:13
Pozdrav ekipa,

amaterski idem u teretanu, više ne idem nego što idem, ali moram jer mi je posao uredski pa barem neka aktivnost.
Nedavno sam dobio od Sandi Imerovića (prezaposlen je, nikako da mi odgovori) i plan prehrane, nikako da skužim šta je mislio sa:

piletina/puretina 200g + mješane mahunarke 100g ( u Konzumu mješavina: simfonija - grah, leća, ječam idt.) (dodati maslinovo ulje u vrlo maloj količini)

U konzumu ne postoji nikakva Simfonija mješavina mahunarki. Što sad? Ima i još...

1konzerva tune - salata, sojine klice, mrvica ribanca ili parmezana

To napravit salatu od tune? koja salata ide unutra? zelena, šopska, francuska, sojine klice? maslinovo ulje, začini? 


Inače sam totalni antitalent za kuhanje i hranu. Vrhunac mi je naručit pizzu, ispeć jaja, i skuhat juhu iz vrtećice. Ostalo nikad nisam ni pokušo - pa se slobodno raspišite :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2014 at 19:20
Ta mjesavina ima u konzumu, ne znam kako se tocno zove, imas unutra lecu, slanutak i sve to..
A za tunu ne znam, fracuska salata s hrpom majoneze sigurno ne ide :)
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2014 at 21:57
Hmmm...salata bi trebala da bude tunjevina iz konzerve u vlastitom soku/vodi pomijesana sa zelenom salatom ili kupusom, klicama i malkice sira. Zacinis je s jako malo soli i zakiselis je limunovim sokom. Inace kada se kaze salata, misli se na zelenu salatu ali ako volis, mozes je mijenjati zelenim ili crvenim kupusom (sirovim), mozda spinatom ili potocarkom ako je volis. 
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2014 at 22:45
Ahaha, opet on i njegove filozofije. Nikad nebi nikome preporucio da ga bilo kaj pita jer dobijete jedno veliko nista.
Back to Top
Jesse View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Location: Metkovi?
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jesse Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2014 at 23:16
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.