New Posts New Posts RSS Feed - D: Zelena kava – o kakvoj se dijeti zapravo radi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zelena kava – o kakvoj se dijeti zapravo radi?

 Post Reply Post Reply
Author
kassandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kassandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Zelena kava – o kakvoj se dijeti zapravo radi?
    Posted: 01 Travanj 2012 at 14:14
Svida mi se clanak!
Back to Top
glorija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote glorija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 17:42
triba probat,ja sam zaaaa....
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 22:54
Moja bivsa sefica je pila zelenu kavu i par njezinih prijateljica. I svima je stalno zvonilo u usima i vrtilo glavi.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
antony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote antony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 19:32
mislim da je dobro koristiti cistu zelenu kavu, koja pokrece tijelo
Back to Top
cipi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cipi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2014 at 23:34
Pijem je od juce i za sada je ok
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 07:07
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Moja bivsa sefica je pila zelenu kavu i par njezinih prijateljica. I svima je stalno zvonilo u usima i vrtilo glavi.


a to je baš onako normalno ostavljajte se budalaština i hvatajte se utega
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 09:03
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Moja bivsa sefica je pila zelenu kavu i par njezinih prijateljica. I svima je stalno zvonilo u usima i vrtilo glavi.


a to je baš onako normalno ostavljajte se budalaština i hvatajte se utega

I mene puno njih iz susjedstva pita o tom proizvodu.. koji je ljudima vrag?!?! svi bi sve osim rada!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 18:32
Navodno u njoj su našli povećane količine sibutramina koji je štetan za zdravlje
Back to Top
visnja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote visnja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 14:11
Hej iman 18 god i pijem ove tablete i pomogle su mi al s timen da se mora vjezbat
Back to Top
maria888 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maria888 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2016 at 15:37
Zelena kava - http://nplink.net/Q38U38Th Vjeruj mi, djeluje. Imam 42 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2016 at 07:09
Svi koje poznam i koji su koristili zelenu kavu kunu se u njenu učinkovitost. Bez iznimke, svatko tko se odluči može u samo dva mjeseca izgubiti 60 dana.
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2016 at 11:54
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Svi koje poznam i koji su koristili zelenu kavu kunu se u njenu učinkovitost. Bez iznimke, svatko tko se odluči može u samo dva mjeseca izgubiti 60 dana.

LOLLOLLOL

ja ne znam stvarno sta je s ovim ljudima, ja popijem normalnu kafu espreso
i idem trenirati, pazis na prehranu i eto rezultata Embarrassed
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2016 at 09:35
Ee, ali to ti nije od treniranja nego od kave Tak su meni rekli kad sam smrsavio 35-37 kila da mi je to od praskova (citaj wheya )
Back to Top
Delaro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 24 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Delaro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2017 at 14:26
Thermacuts je bolje http://www.fat-cure.com
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.