New Posts New Posts RSS Feed - D: Što jede Martina Boss da održi savršeno vitku figuru?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Što jede Martina Boss da održi savršeno vitku figuru?

 Post Reply Post Reply
Author
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Što jede Martina Boss da održi savršeno vitku figuru?
    Posted: 14 Ožujak 2017 at 16:15
Svi komentari na temu: Što jede Martina Boss da održi savršeno vitku figuru?

Ne konzumira mlijecne proizvode, ali na pitanje bez kojih namirnica nr moze zamisliti dan kaze posni i zrnato sir? Shvacam da je ovo intervju, ne policijsko ispitivanje, ali osim sto su neki odgovori nedosljedni, neki su i nepotpuni (ne kaze koliko cesto konzumira cheat), na to bi se u buduce moglo obratiti vise paznje. S jedne strane prilicno detaljan intervju, s druge povrsan i nedorecen.
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Malozlo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Malozlo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2017 at 18:16
Ima li neki trener ili fitness uzor da je majka dvoje djece i da uz posao ima jos i brigu o kucanstvu i djeci i njihovim obrocima a ne da citav dan mucka i smislja sta ce grickat i slika se? Pa da pitamo takvu sta jede? Lako je ovako kad je to sve sta radis!
Back to Top
xena1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xena1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2017 at 18:38
Bok.Evo da se uključim i odgovorim na pitanje pa makar i djelomično.Majka sam troje djece.Jedne školarke i dva dečkića 3 i 2 godine.Živimo u kući i imamo vrt.Inače ne radim na poslu jer mi se trenutno ne isplati ići raditi ali zato sam od jutra do mraka saoko klinaca,kuće,sad kada je krenulo proljeće održavam i popriličnu količinu zemlje,ukljuučujući kopanje ručno itd...,održavam kuću i idem dva puta tjedno na zumbu).Do prije godinu dana išla sam na vježbe 3 puta tjedno jer sam bila u procesu skidanja kila preko zdravstva i kuhala sam dvije vrste ručka što i danas radim.Kuham sebi posebno i mojima posebno jer se rijetko uspiju uklopiti u obilje mog povrća.... Tako da nije da kudim druge niti hvalim sebe no sve je stvar organizacije.... Ponekada ne stignem možda srediti kuću da blista kao apoteka i još neke stvari kao npr.peglanje(i neke stvari koje me mogu sačekati)no odavno sam se prestala sa time zamarati.... Samo hrabro i organizirano i sve će se stići....
Back to Top
LOJOMA1606 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LOJOMA1606 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2017 at 16:55
Majka sam cetvero djece i imam 46 godina... imam vlastiti posao i na njemu sam po desetak sati na dan... treniram svako jutro (ustajem prije 5 i treniram od 5-6 ili u teretani od 7-8), nakon toga idem na posao. Oko 12,30 dolazim doma klincima dati rucak koji se takoder kuha u ranu zoru... Vikendom trcim ili idem na Sljeme, ali i to radim ranom zorom kako bih svo ostalo vrijeme bila sa obitelji. I dok su mi djeca bila malena, sve sam stizala (trening, kuhanje, cišcenje, odlasci s djecom u parkice...) I nemam problema s kilama. Ništa nije problem ako se dobro organiziraš. Cini mi se, što imam više djece, više stvari stižem.
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2017 at 16:23
Bravo ZENE,

samo sam cekao odgovor na prvi post, a i drugi! Vjerujem da Vas jos ima takvih ovdje.

Primjera je more u fitness industriji, gdje zene vode uspjesnu poslovnu (fitness) karijeru, a uz to su i obiteljske zene.

@Malozlo
Jedna nama jako blizu je npr. Zrinka Fiser (Korac), 
koja je jedna od nasih najuspjesnijih fitness takmicarka.
Ima (ako se ne varam) troje djece, i nakon poroda vracala se na binu i opet harala scenom.
I da, uz to sto ima djecu, cak ima i posao! Zamisli to? :)

Tako da su to sve puste price, za malu djecu.
Gdje ima volje, ima i nacina, uvijek! :D

Samo naprijed
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Malozlo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Malozlo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2017 at 17:44
I sve vi izgledate kao Martina Boss???? ??
Back to Top
Vedranamatas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vedranamatas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2017 at 08:09
Ja se trudim ali nemam bas previse volje inace nemam viska kg. Ali htijela bim radi zdravlja barem 3puta dnevno vjetzbati. Jednostavno nislim da uvijek imam nesto drugo za radit umjesto vjezbanja. Naravno zaposlena sam zena 34god. I naravno 2djece. Javit cu se martini boss u inbox za cirkularni trening ili tako nesto sta mi ne oduzima previse vremena. Mislim da b mii to stimalo. Da ucvrstim malo to moje tijelo
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.