New Posts New Posts RSS Feed - D: Program treninga za one koji žele dobiti na masi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Program treninga za one koji žele dobiti na masi

 Post Reply Post Reply
Author
SuperJa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SuperJa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Program treninga za one koji žele dobiti na masi
    Posted: 17 Travanj 2012 at 09:53
Pitanje: Kada izvodim npr. neki superset od dvije vježbe, ili tri vježbe, da li radim jednu vježbu sve serije pa onda drugu vježbu sve serije, ili radim jednu vježbu pa drugu i tako u krug?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 10:43
ovo drugo.......
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 18:01
super set ti inace i znaci da radis jednu pa drugu vjezbu i tako ukrug dok neodradis sveWink
Back to Top
Mefst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mefst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2015 at 13:15
Koliko tjedana koristiti ovaj program? Ako moze pomoc ..
Back to Top
ADA89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADA89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2016 at 17:54
Pozz, naime ja sam pocela trenirati u jednoj teretani da bi zategnula tijelo i nabildala malo mišice.Moj cilj nije bio da smršam, vec da se zategnem. Za ova 4 mjeseca dosta sam zategnula tijelo, mišice,izgubila sav celulit gdje god mi se poceo pojavljivati i omrsavila 3 kg. Doduse, ta 2-3 kg +.na moju visinu su bili ok, ali neravnomjerno rasporedeni, jer ja nikad nisam ni bila debela, vec sam jednostavno željela zategnuti tijelo, ali sad kad sam izgubila na težini i zetagnula se to mi fali jer smrsavila sam negdje više gdje nisam željela,npr.gluteusi i noge pa me zanima kako da povratim na zdrav nacin vježbanjem kao i do sada te 2-3 kg. da bi to bilo to kako ja želim...zanima me plan vjezbanja. (serije i ponavljanja) Hvala unaprijed :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.