New Posts New Posts RSS Feed - CLA Iskustva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

CLA Iskustva

 Post Reply Post Reply
Author
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: CLA Iskustva
    Posted: 03 Ožujak 2016 at 09:02
Pozdrav raja Smile

ima li netko da je vec CLA suplement koristio i da li je ista pomoglo?
Ja razmisljam da ga pocnem koristiti jer  salo sa trbuha ne ide dole Cry
bf negdje oko 17%

pozz
Back to Top
Seki22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2016
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seki22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2016 at 10:46
U mene je oko 20% isto nece dole da ide, i mene zanima to
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2016 at 11:51
Originally posted by Seki22 Seki22 wrote:

U mene je oko 20% isto nece dole da ide, i mene zanima to


carb cycling? koliko uh jedes dnevno?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 10:34
Zaboravi CLA, to iz ulja šafranike nije ista masna kiselina kao one u mesu i mlijeku pašnih životinja. Uzmi bolje Alpenbutter od nekog Landwirtschafta.

Prema priloženom na tvojoj FB stranici ulažem službeni protest na bilo kakvo daljnje rezanje BF, nema tu ništa viška, sve taman i na pravom mjestu.
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 11:44
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Zaboravi CLA, to iz ulja šafranike nije ista masna kiselina kao one u mesu i mlijeku pašnih životinja. Uzmi bolje Alpenbutter od nekog Landwirtschafta.

Prema priloženom na tvojoj FB stranici ulažem službeni protest na bilo kakvo daljnje rezanje BF, nema tu ništa viška, sve taman i na pravom mjestu.

hvala na komplimentu...ali ima jos dostaaa da se radi haha
do 16. aprila mora biti ClapClapClap

a svaki ifbb bikini fitness model se kune u CLA i kako to pomaze,
pa reko da probam...ako ne probam onda cu se jesti zasto nisam probala LOL
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 15:09
motivation, svačiji metabolizam, i potrošnja i korištenje energetskih supstrata je sličan ili različit kao i otisak prsta. Sticajem sportskih okolnosti imao sam nekoliko partnerica iz fitness natjecateljskog svijeta(ali ja sam sportski trener a ne fitness), i gubljenje masnoća za ovakva natjecanja je nekima odvratno teško, zadnja djevojka je 6 mjeseci rješavala hormonske probleme nakon sezone natjecanja. CLA, ko se kune i zbog čega, reklama ili placebo efekt, pojma nemam, činjenica je da je u znanosti više izomera CLA testirano na raznim skupinama, od gojaznih sjedilaca do mladih sportaša, i utjecaj na subkutane masnoće je bio skoro nikakav tj minoran, i više primjetljiv na gojaznima nego sportašima. Ne treba ispustiti iz vida da u pripremama može doći i do deficita nekih nutrijenata, a i da ogromna većina i natural natjecatelja uzima sve i svašta, od prohormona pa nadalje. Nekome paše i preskaknje doručka, ovisi o osobi a i slobodnom vremenu za trening, od lakšeg kardia do dizanja utega. Npr netko tko ima dnevno nekoliko sati lakše tjelesne aktivnosti koja ne utječe na mišiće a sagorjeva masnoće, će drugačije svemu pristupiti nego netko tko ima vremena samo za kratki visokointenzivni trening. Kroz faze treninga se mijenjaju i adaptacije tkiva i prema korištenju preferencijalnih supstrata, pa tako i sagorjevanju masnoća. Stvar je eksperimenta i iskustva što tebi u kojem trenutku najviše odgovara, tj je najefikasnije za postizanje datog cilja. Koliko god su u grupi aktivnih sportaša razlike manje nego npr aktivnih i neaktivnih, pretilih i vitkih, razlike ipak postoje. Znam da ti nisam pomogao, samo sam htio malo dodati na ovu križaljku, a većina natjecatelja i trenera o pravoj fiziologiji i raznim signalno-regulativnim mehanizmima nema pojma, samo ponavljaju teorije sa neta ili gyma kao papagaj, znanost iz teretane je uglavnom iskrivljena glupostima, imaš milijun primjera i ovdje na portalu. Naravno, čast iznimkama.
I zaboravih nešto, prekriži sve "stručnjake" oko sebe i koje čitaš na netu koji tvrde da je samo "ovo dobro" i slijede mantru svoje sekte. To nije znanje, to je ograničenost.

Edited by iver - 04 Ožujak 2016 at 15:28
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2016 at 16:38
ne ne nitko ne kaze da je samo to dobro...naravno svako kaze da je to njegovo tijelo i da on tako funkcionira..
ja vrsim takodjer eksperimente ali nikakvi anabolici ili bilo sta sto moze dovesti do disbalansa hormona
u vecoj mjeri nego sama ishrana (naravno ovakvom ishranom je logicno da dodje do poremecaja
samo sto je pitanje kolikog) sad moze znacit da nekome odgovara ova prehrana, recimo ja se super osjecam
kad jedem samo clean i na nizem unosu uh, ali konstantnim treninzima toliko se iscrpim.
Sad sam tu gdje jesam i trudim se da sad dovedem formu kako sam i zamilsljala Embarrassed
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2016 at 08:17
Ja sam unosio CLA, L-carnitine, Ultra Ripped, Ripped Fuel, Boostere, Jack3d dok je jos imao zabranjenu supstancu.. sve je to bacanje novaca u vjetar!! Samo kalorijski deficit, trening snage I kardio.. I to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.