New Posts New Posts RSS Feed - Biciklizam- mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biciklizam- mršavljenje

 Post Reply Post Reply
Author
Zeb View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Biciklizam- mršavljenje
    Posted: 27 Kolovoz 2015 at 05:37
Eto dosao je i taj dan da mi je pamet dosla u glavu i da zelim nesto poduzeti.. Imam oko 120kg i 188cm.
Dosta sam sramezljiv pa eto mislim da je bicikla najbolja stvar za mene. Cilj mi je dok je jos dobro vrijeme biti na biciklu a preko zime neznam sta cu (neki prijedlog?) pa bih odmah nastavio cim se snijeg otopi naravno ako bih jos uvijek imao volje... Nije mi bitno za koliko cu smrsaviti i sve to vec zelim neki pomak kako bih nastavio do savrsene kilaze (barem da se do sljedeceg ljeta uoci velika razlika). Moj plan je poceti voziti biciklu prvi dan koliko god mogu otici daleko od moje kuce brzinom vise od 20km/h te vratiti se nakon 10 min pauze kuci. Tako bih vozio prvih nekih tjedan dva ali bih povecavao brzinu i onda postupno i daljinu, trenirao bih svaki dan mozda cak i dva puta. A sto se prehrane tice izbacio bih kruh, tjesteninu i sve one slatke i slane gluposti takoder i sokove.

Moje pitanje je sto raditi preko zime, i jos neke savjete sta bih trebao uraditi..
Takoder zanima me da li prestanak pusenja utjece na kilazu i bih li trebao prestati sada kad krenem trenirati?
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2015 at 06:56
Pozdrav :)
Dobro da si se pokrenuo. Kako jedeš? Daj jelovnik napiši..
Hmm, ubaci još bodyweight vježbe savjetujem ti, koje možeš raditi i zimi..
Imaš kakve sprave doma ?

I svakako prestani pušiti! To ti je moj prijateljski savjet

Edited by never-give-up - 27 Kolovoz 2015 at 07:00
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2015 at 07:27
Budi muško i kreni u teretanu. Do ljeta se stigneš riješiti cjelokupnog viška tjelesne mase, a možda ako budeš se susretao s ljudima shvatiš i da nema nekog razloga i koristi biti sramežljiv. Izbacuj sve oblike nezdravog života, cigarete, alkohol, droga.
Back to Top
Zeb View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2015 at 15:18
Trenutno sam se preselio pa zivim u stanu i nemam tu nikakvih sprava a u staroj kuci koja je 30km dalje imam onu biciklu bez sica. A obroci neznam ono kao sto svaka normalna obitelj ima svaki dan. Dorucak: neki sendvic ili nesto, rucak: nesto kuhano ili neko meso sa supom, vecera: bilo sta. Ma da to namjeravam promjenit pocet cu za 5 obroka u manjim kolicinama i ubaciti vise voca i povrca i izbaciti kruh, tjesteninu i krumpir. Bio sam ja i u teretani 2mj ali nema nikakvog pomaka osim rasta misica.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.