New Posts New Posts RSS Feed - 3 x tjedno - premalo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

3 x tjedno - premalo

 Post Reply Post Reply
Author
Gymup View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2016
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gymup Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 3 x tjedno - premalo
    Posted: 13 Ožujak 2017 at 13:30
Mjesec i nešto više dana idem u teretanu 3 x tjedno. Ponedjeljak: noge i ramena, srijeda: leđa i triceps, petak: biceps i prsa. subota i nedjelja: slobodno.
Mogu reći da sam se već uhodao, no osjećam da mi je 3x tjedno premalo.

1) Da li da povećam odlazak u teretanu 5x tjedno sa time da su mi subote i nedjelje fraj? Opet se bojim da mi možda došlo do prevelikog zamora mišića sa odlaskom tih 5x u teretanu?

Hvala na odgovorima!

Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2017 at 16:16
Ovisi jako o tvojoj regeneraciji...možda da volumen pojačaš malo ?
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2017 at 18:43
Probaj 3× tjedno, ali full body svaki put. Ja sam prije stalno radio split treninge, 4, pa 5, pa 6 puta tjedno i napredak je bio ok, ali nisam bio zadovoljan, sad idem 4 puta tjedno, 2×upper body, 2× lower body i u 6 mjeseci sam napredovao ajmo reć više nego zadnjih skoro 2 god.
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2017 at 15:02
Originally posted by Gymup Gymup wrote:

Mjesec i nešto više dana idem u teretanu 3 x tjedno. Ponedjeljak: noge i ramena, srijeda: leđa i triceps, petak: biceps i prsa. subota i nedjelja: slobodno.
Mogu reći da sam se već uhodao, no osjećam da mi je 3x tjedno premalo.

1) Da li da povećam odlazak u teretanu 5x tjedno sa time da su mi subote i nedjelje fraj? Opet se bojim da mi možda došlo do prevelikog zamora mišića sa odlaskom tih 5x u teretanu?

Hvala na odgovorima!


a neka zlatna sredina, pa pokusat 4x tjedno, nekakav split npr:
Prsa Triceps (ili Biceps)
Kvad Trapez
Off
Ledja Biceps (ili Triceps
Loza Ramena
Off
Off


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Maestro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maestro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2017 at 21:50
radiš početnički program što je 3 puta tjedno ali radiš samo mjesec i nešto nebih baš rekao da si se uhodao ako nisi trenirao ništa prije toga...taj početnički bi trebao raditi barem 3 mjeseca da bi se uhodao u trening 

moje mišljenje je da ne radiš sa dovoljno težine pa ti je možda lako onda povecaj težinu, druga stvar je možda u serijama sad ne znam koliko serija radiš prepostavljam 3 pa povecaj na 4, treca stvar je ne znam koliko radis vjezbi za jedan dio tijela pa povecaj za 1 vjezbu vise.....nisi naveo trbusne neznam radis li ih ikako ali bi trebao sva 3 dana a i gdje je kardio ?

5 puta u tjednu ti nije dobro za pocetak to je vec skaces previse i mozes sam sebe zaje**t i ozljedit se 

4 puta u tjednu ti je napredni program ili kako se vec zove sto vecina radi i sto ti ide poslije pocetnickog i sto bi se trebao prebaciti kad tad i ostati neko dobro vrijeme na njemu....5 puta ti je sad nesto da si bas koda treniras godinama ne treba ti to sad 


Edited by Maestro - 19 Srpanj 2017 at 21:56
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.